Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańskie Centrum Kontaktu - jak służy mieszkańcom? Wideoczat, godz. 12.30

Przez siedem dni w tygodniu i przez całą dobę mieszkańcy mogą załatwiać sprawy w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Nie tylko Polacy, ale także obcokrajowcy. Wszystko dzięki Gdańskiemu Centrum Kontaktu. Jak funkcjonuje - pytać będziemy w programie Wszystkie Strony Miasta we wtorek, 12 lutego.

Gdańskie Centrum Kontaktu - jak służy mieszkańcom? Wideoczat, godz. 12.30
A
A
data publikacji: 11 lutego 2019 r.
Gdańskie Centrum Kontaktu mieści się w budynku przy ul. Wyspiańskiego we Wrzeszczu i działa przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Adres nie jest jednak ważny, bowiem sprawy załatwia się na telefon lub za pośrednictwem komputera
Gdańskie Centrum Kontaktu mieści się w budynku przy ul. Wyspiańskiego we Wrzeszczu i działa przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Adres nie jest jednak ważny, bowiem sprawy załatwiane są na telefon lub za pośrednictwem internetu
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


Zapraszamy do obejrzenia programu “Wszystkie Strony Miasta” - we wtorek, 12 lutego, o godz. 12.30. Gośćmi będę:

  • Tomasz Filipowicz, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Gdańsku
  • Jarosław Schroeder, kierownik Gdańskiego Centrum Kontaktu

Gdańskie Centrum Kontaktu przygotowywane było przez wiele miesięcy na wzór systemów, jakie funkcjonują m.in. w Nowym Jorku czy Warszawie. Oficjalnie rozpoczęło pracę jesienią ub. roku i było “oczkiem w głowie” prezydenta Pawła Adamowicza. Czy Gdańskie Centrum Kontaktu spełnia pokładane w nim nadzieje? W jakich dziedzinach na pewno poprawiło jakość życia mieszkańców? W jakich trzeba jeszcze coś poprawić? Co dokładnie można załatwić za pośrednictwem Gdańskiego Centrum Kontaktu? Z jakich środków łączności najlepiej korzystać - telefonu czy internetu? Jakie są plany na najbliższe miesiące?


O tym wszystkim będziemy rozmawiać we wtorek, 12 lutego, o godz. 12.30 na portalu gdansk.pl. Program poprowadzi red. Roman Daszczyński. Czas trwania ok. 25-30 min. Serdecznie zapraszamy!oprac. RD (0)
www.gdansk.pl
oprac. RD (0)
www.gdansk.pl