PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Rusza gdański telefon zaufania dla uczniów i rodziców

Rusza gdański telefon zaufania dla uczniów i rodziców
To nowa gdańska inicjatywa: o godz. 10.00 w poniedziałek, 16 marca, zacznie działać “Wirtualny Gabinet Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego Dla Uczniów i Ich Rodziców”. Na czym polega? Opowiedzą w programie Wszystkie Strony Miasta współorganizatorki programu - dyrektor szkoły i psycholożka.
Baner popularyzujący Wirtualny Gabinet Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego Dla Uczniów i Ich Rodziców
Baner popularyzujący Wirtualny Gabinet Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego Dla Uczniów i Ich Rodziców
XIV LO w Gdańsku

 

Kto i w jakich sprawach będzie mógł dzwonić? W poniedziałek, 16 marca, o godz. 12.00 opowiedzą o tym w naszym programie na żywo - Wszystkie Strony Miasta współorganizatorki “Wirtualnego Gabinetu Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego Dla Uczniów i Ich Rodziców”:

  • Agnieszka Tomasik - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera (Gdańsk Zaspa), szefowa Kreatywnej Pedagogiki
  • Magda Drobnik - psycholog

 

Nową inicjatywę tak zapowiada na swoim profilu Fb Agnieszka Tomasik: 

Drodzy Uczniowie z Gdańska i wszelkich okolicznych miejsc,

wspieramy, słuchamy, rozmawiamy. XIV Liceum w Gdańsku przy ZSO nr 8 otwiera WIRTUALNY GABINET WSPARCIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO DLA UCZNIÓW I ICH RODZICÓW. 7 dni w tygodniu będą dyżurować telefonicznie nasi PEDAGODZY I PSYCHOLOGOWIE. Uczniowie/Uczennice liceów i szkół podstawowych: siedzicie sami w domu? Potrzebujecie szczerej rozmowy? Coś Was niepokoi? Jesteście uczennicami/uczniami klasy ósmej? Maturzystkami/Maturzystami? Czujecie się samotne/i? Potrzebujecie fachowej pomocy albo po prostu krzepiącego głosu po drugiej stronie słuchawki? DZWOŃCIE!

Od poniedziałku 16 marca codziennie:

10.00-16.00: 798 498 118 lub 695 276 199

 

TAK TO KOMENTUJE NA SWOIM PROFILU FB PIOTR KOWALCZUK, ZASTĘPCA PREZYDENTA GDAŃSKA DS. EDUKACJI I USŁUG SPOŁECZNYCH:

 

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl