PORTAL MIASTA GDAŃSKA
';
PL | EN | DE

Gdańska Noc Sylwestrowa. Kalwi & Remi roztańczą molo w Brzeźnie

Gdańska Noc Sylwestrowa. Kalwi & Remi roztańczą molo w Brzeźnie
Noc z 31 grudnia na 1 stycznia 2019/2020 jak co roku powitamy w Gdańsku podczas koncertów z udziałem muzycznych gwiazd, organizowanych przez Miasto Gdańsk. W tym roku Gdańska Noc Sylwestrowa odbędzie się w aż sześciu lokalizacjach. Prezentujemy sylwetki artystów.
Za sprawą DJ-skiego duetu Kalwi & Remi molo w Brzeźnie stanie się elektryzującym parkietem do tańczenia
Za sprawą DJ-skiego duetu Kalwi & Remi molo w Brzeźnie stanie się elektryzującym parkietem do tańczenia
mat. prasowe

 

Energetycznie i tanecznie będzie znów w tym roku w Brzeźnie. Tam, na molo, podczas Gdańskiej Nocy Sylwestrowej zaprezentuje się kultowy DJ-ski duet Kalwi & Remi.

Tworzący muzykę klubową, trance i dance duet powstał w 2003 roku w Poznaniu. Założyli go didżeje radiowi - Krzysztof Kalwat (Kalwi) i Remigiusz Pośpiech (Remi). Ich pierwszy utwór, zatytułowany „Explosion” przyniósł im szeroką rozpoznawalność i stał się tanecznym przebojem. Rok później DJ-e wystąpili podczas Viva Club Rotation w Lesznie jako support przed DJ-em Tiësto.

W kolejnych latach teledyski duetu często można było zobaczyć w najpopularniejszych telewizyjnych stacjach muzycznych - triumfy święcił m.in. wideoklip do kawałka „Imagination”. Zespół stał się także znany za granicą - występował na Ibizie, gdzie nawiązał m.in. współpracę z niemieckimi DJ-ami Blank & Jones.

Przez ponad dwa lata Kalwi & Remi koncertowali w klubach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Wystąpili także na głównej scenie podczas koncertu Stadium of Sound - jednej z największych imprez trance w Polsce.

 

Występ Kalwi & Remi odbędzie się we wtorek, 31 grudnia, 2019 r., o godz. 22:30. Zakończenie imprezy przewidziane jest na godz. 00:15. Wstęp wolny.

 

 

Pozostałe koncerty w ramach Gdańskiej Nocy Sylwestrowej, odbędą się w Jarze Wilanowskim, w Parku Oruńskim, na Targu Węglowym, na Długich Ogrodach oraz przy Hali Olivia. Wystąpią: Happysad, Nocny Kochanek, Zakopower i Vox. Po raz pierwszy odbędzie się też specjalny sylwester dedykowany młodzieży, podczas którego wystąpi gwiazda młodego pokolenia - Roksana Węgiel.

 

Gdańska Noc Sylwestrowa. Zakopower wystąpi na Długich Ogrodach

 

Gdańska Noc Sylwestrowa. Vox zaśpiewa największe przeboje w Parku Oruńskim

 

Gdańska Noc Sylwestrowa. Roksana Węgiel zaśpiewa na Targu Węglowym

 

Gdańska Noc Sylwestrowa. Happysad zagra w Jarze Wilanowskim

 

Gdańska Noc Sylwestrowa. Nocny Kochanek na parkingu przed Halą Olivia

 

Organizator: Miasto Gdańsk 
Partner Główny: Saur Neptun Gdańsk 
Partnerzy: Gdański Archipelag Kultury, Scena Muzyczna, Fundacja Gdańska, Amber Expo 
 

Zobacz też: Sylwestrowy Konkurs Rady Miasta Gdańska. Przewodnicząca Rady zaprasza do udziału REGULAMIN

 

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl