Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Lato 2018 w Gdańsku. Jakie atrakcje w sezonie? Zobacz nasz wideoczat już dziś

Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Leszek Paszkowski, dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu to idealni goście do rozmowy o tym, co czeka w mieście turystów i mieszkańców tego lata. Czy ruch turystyczny rośnie? Jakie atrakcje mogą być hitem? O to wszystko zapytamy gości w naszym wideoczacie "Wszystkie Strony Miasta". Początek programu na żywo w środę, 6 maja, o godz. 12.00 na stronie www.gdansk.pl

Lato 2018 w Gdańsku. Jakie atrakcje w sezonie? Zobacz nasz wideoczat już dziś
A
A
data publikacji: 05 czerwca 2018 r.
Jaki będzie sezon letni 2018 r. w Gdańsku?
Jaki będzie sezon letni 2018 r. w Gdańsku?
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl

 

Sezon letni zaczyna się tradycyjnie wraz z ostatnim szkolnym dzwonkiem, jednak nie da się ukryć, że lato w tym roku przyspieszyło. Wraz ze słońcem i wydłużonymi weekendami majowymi do Gdańska zaczęły ściągać tłumy turystów. Nasze miasto to wciąż jedna z najlepszych - jak mówią eksperci -  europejskich destynacji turystycznych.

W tym sezonie dodatkowo czeka nas Mundial w Rosji, który rozpoczyna się już 14 czerwca. Grać będę polscy piłkarze, a po sąsiedzku w Kaliningradzie rozgrywane będą mecze innych drużyn. Czy przyjadą do nas kibice z innych krajów?

Na Targu Węglowym stanie strefa kibica, którą przygotowuje Gdańska Organizacja Turystyczna, z kolei Gdański Ośrodek Sportu już zapowiedział kolejny sezon Stadionu Letniego na plaży w Brzeźnie.

Aby uzyskać pełne spojrzenie na Gdańsk w sezonie letnim 2018, zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z Łukaszem Wysockim, prezesem Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Leszkiem Paszkowskim, dyrektorem Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Program "Wszystkie Strony Miasta", który poprowadzi Marek Wałuszko, nadamy na żywo w środę, 6 maja o godz. 12.00. na stronie www.gdansk.pl.

-
oprac. MW (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. MW (0)
www.gdansk.pl