PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.

Bezpłatne bilety na niedzielny spektakl „Wesołe kumoszki z Windsoru”. Konkurs dla Czytelników

Bezpłatne bilety na niedzielny spektakl „Wesołe kumoszki z Windsoru”. Konkurs dla Czytelników
W niedzielę, 11 sierpnia, po raz ostatni tego lata pokazany zostanie spektakl “Wesołe kumoszki z Windsoru” w Gdański Teatrze Szekspirowskim. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to przedstawienie. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
 Wesołe kumoszki z Windsoru cieszą się powodzeniem od 2015 roku, gdy miały w Gdańsku swoją premierę
"Wesołe kumoszki z Windsoru" cieszą się powodzeniem od 2015 roku, gdy miały w Gdańsku swoją premierę
fot. Teatr Wybrzeże

 

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedyne dzieło dramatyczne Williama Szekspira, w którym czas i miejsce akcji są osadzone dokładnie w tym samym czasie i miejscu, w których sam żył - w Anglii przełomu XVI i XVII wieku.

O co chodzi w sztuce? Zdrada. Zazdrość. Komedia omyłek. Dwie żwawe i bystre mieszczki walczą z lubieżnym i przebiegłym sir Johnem Falstaffem, szykując nań okrutną zemstę. Będziemy świadkami krwawego pojedynku francuskiego doktora Caiusa z przewielebnym walijskim plebanem Evansem, zabiegających o rękę pięknej panny. Oczywiście zwycięży miłość, a rozwiązłość i chytrość zostaną ukarane.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl "Wesołe kumoszki z Windsoru" w niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 16.30 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Kto jest autorem sztuki "Wesołe kumoszki z Windsoru"? 

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 9 sierpnia 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: TEATR. Zwycięzca otrzyma zaproszenie drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj zaproszenie na spektakl "Wesołe kumoszki z Windsoru" w niedzielę, 11 sierpnia" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Gdański Teatr Szekspirowski.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "TEATR".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jedno podwójne zaproszenie na spektakl "Wesołe kumoszki z Windsoru" w niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 16.30 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskimy.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl