• Start
  • Wiadomości
  • Znajdź wymarzoną pracę! Zapisz się już dziś na Gdański Festiwal Kariery na UG

Znajdź wymarzoną pracę! Zapisz się już dziś na Gdański Festiwal Kariery na UG

Jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy z przyszłym pracodawcą? Na te i inne pytania związane z budowaniem kariery zawodowej będzie można znaleźć odpowiedzi podczas organizowanego przez Urząd Miasta Gdańsk i Uniwersytet Gdański Gdańskiego Festiwalu Kariery, który odbędzie się we wtorek 28 marca 2017 r. Wstęp wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
23.03.2017
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gdański Festiwal Kariery

We wtorek 28 marca 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego (Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121) odbędzie się kolejna edycja Gdańskiego Festiwalu Kariery, odbywającego się w ramach projektu „Study in Gdańsk”.

Celem przygotowanych specjalnie na potrzeby studentów warsztatów jest pomoc studentom w poznaniu swoich mocnych stron i przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Spotkanie będzie miało formę warsztatową, tak, aby studenci mogli nie tylko słuchać, ale także brać czynny udział w przydzielonych im zadaniach. Wszystkie aktywności będą się odbywały pod czujnym okiem i ze wsparciem trenera.

- Podczas Gdańskiego Festiwalu Kariery, który odbędzie się w tym roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, studenci poznają metody skutecznego wypromowania swoich umiejętności i wykorzystania ich w budowaniu marki osobistej. Zaplanowane warsztaty i prelekcje z praktykami biznesu będą bardzo inspirujące, a zdobyta wiedza niewątpliwie stanie się kluczem do sukcesu na drodze do osiągania celów zawodowych w przyszłości - mówi dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. nadzw., prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniu „Zasady skutecznej kariery” prowadzonym przez Beatę Kapcewicz - profesjonalnego konsultantli i trenerki personalnej, ekspertki w dziedzinie kreowania marki osobistej, autorki książek: „Nowe zasady skutecznej kariery” i „Networking w karierze” oraz będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z prof. Jerzym Limonem - Dyrektorem Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, który opowie jak poprowadzić inwestycję od pomysłu do realizacji. Karolina Janik zaś - właścicielka agencji Personal PR - zdradzi uczestnikom, jak być pracownikiem na wagę złota.

To kolejna edycja wydarzenia, którego głównym organizatorem jest Miasto Gdańsk.

- Pierwsza edycja Gdańskiego Festiwalu Kariery cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów, a warsztaty były pełne energii i ciekawych rozwiązań - mówi Monika Zdroik, koordynator projektu „Study in Gdańsk”. - To dlatego zdecydowaliśmy na kontynuowanie projektu. W tym roku naszym partnerem jest Uniwersytet Gdański. Jednak w wydarzeniu mogą wziąć udział studenci ze wszystkich trójmiejskich uczelni. Jedyne co trzeba zrobić, to dokonać rejestracji poprzez stronę. 

Gdański Festiwal Kariery rozpocznie się o godz. 9. Wszystkie wydarzenia odbędą się w auli B. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły i rejestracja na stronie GDAŃSKI FESTIWAL KARIERY.

TV

Warzywa od rolników przy pętli Łostowice - Świętokrzyska