Zmiana firmy odbierającej odpady w kilku dzielnicach

Od 1 maja w dzielnicach Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, Osowa, Matarnia, Kokoszki i Jasień odbiór odpadów realizowany jest przez firmę KOMA. Dotychczas za obsługę tego rejonu odpowiedzialna była firma PreZero. Zmiana wynika z rozstrzygnięcia, przetargu na świadczenie tej usługi w latach 2023-2027.
06.05.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
wywoz smieci
Zmiana firmy odbierającej odpady obejmującego dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, Osowa, Matarnia, Kokoszki, Jasień
 

Od dnia 1 maja 2023 r. usługę odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w sektorze V obejmującego dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, Osowa, Matarnia, Kokoszki, Jasień, realizuje nowy wykonawca - firma KOMA Usługi Komunalne Sp. z o.o.

Zmiana wykonawcy nie wiąże się ze zmianą sposobu świadczenia usługi. Do gromadzenia odpadów wykorzystywane są dotychczasowe pojemniki.

W przypadku wystąpienia problemów z odbiorem odpadów uprzejmie prosimy o kontakt z infolinią Biura Obsługi Klienta systemu gospodarowania odpadami komunalnymi:

  • tel. 58 731 64 64 (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:00-15.00, środa w godz. 7:00-16.30)
  • na adres poczty elektronicznej BOK: bok@czystemiasto.gdansk.pl

Zgłoszenia w tej sprawie można kierować do Gdańskiego Centrum Kontaktu - tel. 58 52 44 500, e-mail: kontakt@gdansk.gda.pl lub do wykonawcy. 

Harmonogram odbioru odpadów - znajdź swój adres

 

TV

Najstarsze muzeum na Westerplatte świętuje 50-lecie powołania