• Start
  • Wiadomości
  • Zaspa-Młyniec. Radni dzielnicy zapraszają seniorów na potańcówkę

Zaspa-Młyniec. Radni dzielnicy zapraszają seniorów na potańcówkę

"Taneczny Karnawał dla Seniorów" - pod takim hasłem radni Zaspy-Młyńca postanowili zorganizować zabawę dla dojrzałych mieszkańców dzielnicy. Będzie można potańczyć przy znanych przebojach z lat młodości gdańskich seniorów, spotkać znajomych i... poznać jeszcze nieznajomych.
08.01.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
W tym tygodniu szykuje się niezła zabawa dla seniorów z Zaspy
W tym tygodniu szykuje się niezła zabawa dla seniorów z Zaspy
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


AKTUALIZACJA, 9 STYCZNIA

Jak informuje Agnieszka Wierzbicka, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Zaspa-Młyniec, wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane


Wcześniej pisaliśmy:

Potańcówki dla starszych gdańszczan stają się ostatnio coraz popularniejsze w naszym mieście. Zorganizowana impreza to okazja, by "wyciągnąć ich z domu", aby mogli pobawić się, poruszać i pobyć w towarzystwie swoich rówieśników.

Na taką zabawę zdecydowali się właśnie radni dzielnicy Zaspa- Młyniec. Kamil Sośniak, Przewodniczący Zarządu tej dzielnicy nie ukrywa, że do działania zainspirowały radnych inne dzielnice.

- U nas też mieszka dużo seniorów. Dlatego postanowiliśmy przygotować imprezę, która będzie dedykowana właśnie im - zaznacza przewodniczący Sośniak. - Obecnych zabawiać będzie didżej, który przygotował przeboje dostosowane do seniorów. Na pewno nie zabraknie hitów z czasó ich młodości – zachęca.

Potańcówka odbędzie się w stołówce Szkoły Podstawowej nr 92. Pomieści się tam około 100 bawiących się osób. Organizatorzy zapewniają też skromny poczęstunek. Wstęp jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na to wydarzenie, a te przyjmowane są do 9 stycznia. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie, pod nr: 660 684 055 lub mailowo: zaspa-mlyniec@radadzielnicy.gdansk.pl.

Potańcówka odbędzie się w piątek, 11 stycznia, w gmachu Szkoły Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej 9. Imprezę zaplanowano w godz. 17 - 21.

Lada dzień na wszystkich klatkach schodowych w blokach mieszkalnych na terenie tej dzielnicy pojawią się plakaty informujące o wydarzeniu. Zachęcamy seniorów do udziału!