• Start
  • Wiadomości
  • Uwaga! Poważne utrudnienia w ruchu na węźle Gdańsk Karczemki

Uwaga! Poważne utrudnienia w ruchu na węźle Gdańsk Karczemki

W piątkowy wieczór zamknięto jezdnię, która prowadzi w kierunku Łodzi na gdańskim odcinku trójmiejskiej obwodnicy, na wysokości Węzła Karczemki. Utrudnienia potrwają do poniedziałku, 5 czerwca. Kierowcy, sprawdźcie, którędy zorganizowano objazd.
02.06.2017
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Kierowcy, szykują się poważne utrudnienia na Węźle Karczemki

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że wykonać trzeba prace związane z korektą niwelety jezdni (doszło do jej niewielkiego obniżenia) prowadzącej do Łodzi. Dlatego w piątek wieczorem wprowadzono zmianę organizacji ruchu na węźle Gdańsk Karczemki. Prace, które wykonane zostaną w ramach gwarancji, podzielono na dwa etapy.

Etap I

W piątek (2 czerwca) od godz. 23, do soboty (3 czerwca) do godz. 21.30 jest zamknięta dla ruchu jezdnia główna prowadząca do Łodzi. Objazd poprowadzono jezdnią zbiorczo-rozprowadzającą równoległą do Obwodnicy (z niej zjeżdża się do centrum handlowego, a także w kierunku centrum i Żukowa). Włączenie się do ruchu samochodów na jezdnię główną następuje na końcu drogi zbiorczo-rozprowadzającej.

Tak przebiegać będzie objazd na Węźle Karczemki

Etap II

W sobotę (3 czerwca) od godz. 21.30 do poniedziałku (5 czerwca) do godz. 5 rano trwa remont nawierzchni drogi zbiorczo-rozprowadzającej tuż za zjazdem do centrum handlowego. Prace na tej drodze będą prowadzone połówkowo.

Węzeł Karczemki został wybudowany i oddany do użytku w 2012 r.

TV

Dobiega końca realizacja zakładu termicznej obróbki odpadów