• Start
  • Wiadomości
  • Trzy atrakcyjne aukcje na WOŚP od prezydent Gdańska. Licytuj

Trzy atrakcyjne aukcje na WOŚP od prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz. Licytuj

Jak co roku Gdańsk gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na portalu Allegro w specjalnej zakładce Gdańsk dla WOŚP trwają charytatywne aukcje. Wylicytować można m.in. mecz tenisa z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz, podwójne zaproszenie do loży miasta na koncert Dawida Podsiadło, czy nadanie imienia żyrafie z gdańskiego zoo.
28.01.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
piramida z puszek oznaczonych logo WOŚP
Wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można na różne sposoby. Każdy z wolontariuszy będzie wyposażony w identyfikator oraz charakterystyczną puszkę 32. finału WOŚP. Jest też skarbonka internetowa oraz licytacje na Allegro
fot. Piotr Wittman / www.gdansk.pl

E-skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uruchomione. Jak wpłacić datek?

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W niedzielę, 28 stycznia, ponad 1000 wolontariuszy w samym tylko Gdańsku będzie kwestować do puszek, a w programie miejskich wydarzeń znajdą się m.in. pokazy i loteria w miasteczku, koncerty polskich artystów i spotkania z youtuberami, a także tradycyjne Światełko do nieba. 

32. finał WOŚP w niedzielę, 28 stycznia. Gdańsk znów podzieli się dobrem

Tradycyjnie będzie można także wziąć udział w charytatywnych aukcjach, które już trwają na Allegro. Do licytacji zaprasza m.in. Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku (Sztab 6066) – aukcje znajdziemy w specjalnej zakładce Gdańsk dla WOŚP.

selfie kobiety w okularach i w czapce z daszkiem z rakietą tenisową na korcie
Tenisowe starcie z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz spodoba się miłośnikom sportowych wrażeń
mat. Gdańsk dla WOŚP

Zagraj w tenisa z Prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz przekazuje na aukcję 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaproszenie do wspólnej rozgrywki tenisa w pierwszy dzień wiosny. To okazja do spotkania się z prezydent, przeżycia niezapomnianych emocji i sprawdzenia swoich umiejętności na korcie. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym graczem czy też zaledwie początkującym, będzie to niezapomniane doświadczenie. Termin realizacji wygranej aukcji: 21 marca 2024 roku.

ZAGRAJ W TENISA Z PREZYDENT GDAŃSKA

Przypomnijmy, że trening tenisa z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz można było wylicytować także w 2021 roku, podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięska stawka wyniosła aż 8 tysięcy 100 złotych, które przeznaczono na cel, jakim był zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jerzy Owsiak Honorowym Obywatelem Miasta Gdańska! Nie wszyscy radni byli ZA

zdjęcie złotego stadionu piłkarskiego z lotu ptaka
Dwuosobowe zaproszenie na koncert to coś, czego nie mogą przegapić fani Dawida Podsiadło
mat. Gdańsk dla WOŚP

Podwójne zaproszenie do loży Miasta Gdańska na koncert Dawida Podsiadło

Wspólna rozgrywka na korcie to nie jedyna oferta od prezydent Gdańska na tegorocznych licytacjach dla WOŚP. Aleksandra Dulkiewicz zaprasza również do udziału w wyjątkowej aukcji, która oferuje niepowtarzalną szansę uczestnictwa w koncercie jednego z najwybitniejszych polskich artystów - Dawida Podsiadło. Zwycięzca aukcji otrzyma ekskluzywne, limitowane zaproszenie dla dwóch osób do Loży Miasta Gdańska na Polsat Plus Arenie Gdańsk. To miejsce zapewni nie tylko najlepsze widoki na scenę, ale także wyjątkową atmosferę i komfort podczas koncertu. Termin realizacji wygranej aukcji: 1 czerwca 2024 roku.

WYLICYTUJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KONCERT DAWIDA PODSIADŁO

Warto podkreślić, że takie zaproszenie na koncert Dawida Podsiadło na Polsat Plus Arena Gdańsk jest tym bardziej wyjątkowe, że wszystkie bilety na oba (1 i 2 czerwca) koncerty ulubieńca publiczności są już od dawna wyprzedane! Nie powinno to dziwić, bowiem trzeci album artysty - „Małomiasteczkowy” - rozszedł się w liczbie ponad 600 tysięcy egzemplarzy. Ostatni krążek Dawida Podsiadło, „Lata dwudzieste”, który ukazał się w październiku 2022 roku, przysporzył mu kolejnych fanów. Dostać się dziś na jego koncerty graniczy więc z cudem.

Dawid Podsiadło. Bilety wyprzedane! Będzie dodatkowy koncert na Polsat Plus Arena Gdańsk!

Co ciekawe, była już kiedyś okazja, by zdobyć w ten sposób zaproszenia na koncert Dawida Podsiadło w Gdańsku, i to także na stadionie - artysta wystąpił tam 13 czerwca 2020 roku. Dwuosobowe zaproszenie do loży VIP można było wylicytować podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem było zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zaproszenie sprzedano w licytacji za aż 3 tysiące 599 złotych.

zdjęcie żyrafy
Nowa mieszkanka gdańskiego zoo będzie nosić imię nadane jej przez szczęśliwca, który wylicytuje aukcję na WOŚP
mat. Gdańsk dla WOŚP

Nadaj imię nowej żyrafie w gdańskim ZOO

Dla wszystkich miłośników zwierząt prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz ma w tym roku natomiast niepowtarzalną szansę nadania imienia nowo przybyłej do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego uroczej żyrafie. Zaszczyt nadania imienia to wyjątkowe uprawnienie połączone z możliwością zostawienia trwałego śladu w historii ogrodu. Termin realizacji wygranej aukcji będzie możliwa w ciągu miesiąca od daty licytacji.

NADAJ IMIĘ NOWEJ ŻYRAFIE

Nadawanie imion zwierzętom w gdańskim zoo, w ramach aukcji charytatywnej, nie jest tegoroczną nowością. Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2023 roku, poświęconego walce z sepsą, licytujący mieli możliwość nadania imion pięciu gdańskim gepardom grzywiastym – czterem samiczkom i jednemu samcowi. Ich narodziny w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym były sukcesem hodowlanym na skalę świata, bowiem to zagrożone wyginięciem drapieżniki, które niezwykle rzadko rozmnażają się w ogrodach zoologicznych. Zwycięzca wylicytował tę aukcję za zawrotne 21 tysięcy 200 złotych.

Imiona dla gdańskich gepardów wybrane. Firma wygrała licytację WOŚP za 21,2 tys. zł

TV

Obrona Westerplatte – pierwsze starcie II wojny. Rozmowa z dr. Janem Szkudlińskim