• Start
 • Wiadomości
 • Trefl zagra z ONICO Warszawa a Bartosz Kurek rozda autografy

Trefl zagra z ONICO Warszawa a Bartosz Kurek rozda autografy

Siatkarze Trefla w piątek, 7 grudnia, w Ergo Arenie podejmować będą ONICO Warszawa, trzeci zespół PlusLigi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30. Gratką dla fanów będzie obecność na trybunach Bartosza Kurka - od godz. 19:50 do 20:30 będzie można zdobyć autograf najlepszego siatkarza mistrzostw świata. Dla naszych Czytelników mamy konkurs: nagroda to bilety na mecz.
( Publikacja: 06.12.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Siatkarze Trefla liczą na pełną pulę, czyli zwycięstwo za trzy punkty
Siatkarze Trefla liczą na pełną pulę, czyli zwycięstwo za trzy punkty
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


ONICO Warszawa to aktualnie trzeci zespół PlusLigi (wyżej są tylko ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Cerrad Czarni Radom), w dziesięciu meczach siatkarze ze stolicy zdobyli 18 punktów (6 wygranych, 4 porażki). 

Trefl Gdańsk jest na ósmej pozycji - 9 meczów, 14 punktów (5 zwycięstw, 4 przegrane). 

W ostatniej kolejce ONICO przegrało u siebie z liderem ZAKSĄ 1:3, gdańszczanie z kolei pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3:0 a cztery dni później - w zaległym meczu w Szczecinie z Stocznią - odnieśli zasłużone zwycięstwo 3:0. W tamtym spotkaniu w ekipie gospodarzy nie zagrał Bartosz Kurek, najlepszy siatkarz tegorocznych mistrzostw świata. On i kilku zawodników rozwiązało kontrakty - klub Stocznia od kilku miesięcy zalegał z wypłatą pensji.

Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje razem z ekipą Trefla Gdańsk na czas poszukiwania nowego klubu.

- Poza treningami Bartek dołącza także do akcji charytatywnych gdańskiego zespołu, między innymi malował razem z trenerem Anastasim i Wojciechem Grzybem bombki, które zostaną wylicytowane na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci - mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk. - Z kolei w najbliższy piątek (7 grudnia - red.) przed meczem z ONICO Warszawa, gdy zespoły będą się rozgrzewać na parkiecie, Bartek będzie czekał na wszystkich kibiców obok boiska i z chęcią rozda dziesiątki autografów. Będzie to też świetna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z najlepszym siatkarzem świata.

Kurek będzie czekał na fanów przed meczem przy parkiecie od strony głównego wejścia A1 dla kibiców w godz. 19:50-20:30, czyli do rozpoczęcia spotkania. 

W czwartek wieczorem, 6 grudnia, okazało się, że Kurek kończy treningi z Treflem, gdyż znalazł nowego pracodawcę. Będzie nim piątkowy rywal Trefla - ONICO Warszawa. Pan Bartek jeszcze w tym meczu nie zagra. 


Bartosz Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje z siatkarzami Trefla Gdańsk
Bartosz Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje z siatkarzami Trefla Gdańsk
fot. Trefl Gdańsk


Na stronie internetowej www.gdanskielwy.pl dostępne są bilety na mecz Trefla z ONICO. Ceny rozpoczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na - odpowiednio - 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin: kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt z Kamilem Leśniewskim pod adresem k.lesniewski@sport.trefl.com.

Wejściówki można kupować także w punktach partnerskich klubu Trefl Gdańsk: kasie Ergo Areny, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter. 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa w piątek, 7 grudnia 2018 roku, o godz. 20.30 w hali Ergo Arena. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Czy Bartosz Kurek był kiedykolwiek siatkarzem Trefla Gdańsk?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 7 grudnia 2018 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o miejscu odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie/tytule maila prosimy wpisać: "TREFL".


REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na film Najlepszy i spotkanie z Jerzym Górskim" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Trefl Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "TREFL".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa w piątek, 7 grudnia 2018 roku.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.