• Start
  • Wiadomości
  • Rozmowy Agnieszki Michajłow: “W wakacje był u nas milion turystów?” - środa, godz. 12.00

Rozmowy Agnieszki Michajłow: “W wakacje był u nas milion turystów?” - środa, godz. 12.00

Gościem programu jest Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. W nowym odcinku cyklu rozmów “Jestem z Gdańska” Agnieszka Michajłow pyta o kondycję dotkniętej przez pandemię branży turystycznej, która w naszym mieście daje pracę tysiącom osób. 
28.09.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Agnieszka Michajłow jest znana od lat na Pomorzu mistrzynią wywiadu. Jej rozmowy z cyklu Jestem z Gdańska , prowadzone dla naszego portalu, dotyczą spraw najważniejszym dla miasta i jego mieszkańców
Agnieszka Michajłow jest znaną od lat na Pomorzu mistrzynią wywiadu. Jej rozmowy z cyklu "Jestem z Gdańska", prowadzone dla naszego portalu, dotyczą spraw najważniejszym dla miasta i jego mieszkańców
www.gdansk.pl

 

Branża turystyczna jest sektorem, który najbardziej ucierpiał z powodu pandemii. Za nami kolejny covidowy sezon i choć wydaje się, że nad morze turystów przyjechało więcej, niż rok temu, to firmy, restauratorzy, hotelarze wciąż są na minusie. Wcześniej patrzyliśmy na rekordy odwiedzin, teraz obserwujemy wciąż zmieniającą się rzeczywistość. Jaka jest, jaka powinna być strategia turystyczna w Gdańsku? 

Rozmowa Agnieszki Michajłow z prezesem GOT Łukaszem Wysockim do obejrzenia na naszym portalu w środę, 29 września, o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy!

TV

Wielka Parada Miast na otwarcie Zjazdu Hanzy w Gdańsku