• Start
  • Wiadomości
  • Ponad 30 przedsiębiorców skorzystało ze wsparcia gdańskiego STARTERA

Ponad 30 przedsiębiorców skorzystało ze wsparcia gdańskiego STARTERA

Trwający ponad pół roku program wsparcia dla gdańskich przedsiębiorców pn. Jump your business właśnie dobiegł końca. Ponad 40 godzin indywidualnych konsultacji eksperckich, specjalistyczne webinary zrealizował Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.
07.10.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
MicrosoftTeams-image (41)

 

Jump your business – tak nazywał się program wsparcia dla gdańskiego biznesu, skupiał się głównie na pomocy dla firm mikro z regionu. Firmy miały możliwość uczestnictwa w webinariach, które w bardzo szczegółowy sposób opisywały proces działania w mediach społecznościowych, rozwoju produktów i usług w sektorze B2B czy wystąpień przed kamerą. Ostatni obszar cieszył się największym zainteresowaniem wśród tematów indywidualnych konsultacji.

Z przeprowadzonych badań wśród uczestników wynika, że w większości sytuacji pandemia w sposób neutralny lub negatywny wpłynęła wpłynęła na ich biznes. Oznacza to, że takie branże jak szkolenia, doradztwo, konsulting odczuły skutki ograniczenia gospodarczego w ostatnim roku. Warto podkreślić, że z konsultacji skorzystało również wielu przedsiębiorców oferujących usługi dietetyczne czy projektowanie wnętrz. Te dziedziny z pewnością rozwinęły się w trakcie pandemii.

 

Przewodnik dla przedsiębiorców – online  


Przedsiębiorcy, którzy nie skorzystali z konsultacji mogą uzyskać ją korzystając ze stworzonego e-book’a, zawierającego praktyczne informacje i porady dla prowadzenia biznesu w trzech obszarach, tj: sprzedaż business – to business, media społecznościowe oraz wystąpienia przed kamerą umieszczony.

Przewodnik jest do pobrania na stronie www.jump.inkubatorstarter.pl
Informacje zawarte w każdej części zostały przygotowane przez ekspertów i praktyków współpracujących ze Starterem, Sylwię Dąbrowską, Łukasza Turczyńskiego i przedstawicieli Just Join IT. Dzięki temu materiały przekazują wartościową wiedzę i stanowią realne wsparcie dla przedsiębiorców.

 

Przedsiębiorcy dzielą się swoimi sukcesami

Uzupełnieniem części merytorycznej są także wywiady z gdańskimi przedsiębiorcami, którzy odnoszą już sukcesy na rynku. Podzielili się z uczestnikami wskazówkami dotyczącymi tego jak dobrze rozwijać biznes nie tylko w czasie pandemii, ale także w okresie wzrostu.

 

TV

Ostatni dzień 44. Zjazdu Nowej Hanzy w Gdańsku