• Start
  • Wiadomości
  • Ostatnie wolne miejsca na zajęcia z WenDo w sobotę i niedzielę

Ostatnie wolne miejsca na zajęcia z WenDo w sobotę i niedzielę

Gdańszczanki zapraszane są do udziału w bezpłatnych warsztatach asertywności i samoobrony WenDo w sobotę i niedzielę. Uczestniczki nauczą się samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej, wzmocnią poczucie własnej wartości i pewności siebie. Zapisywać się na zajęcia można do piątku, 22 kwietnia.
( Publikacja: 21.04.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zajęcia WenDo dla gdańszczanek służą nie tylko fizycznej samoobronie, ale są też znakomitą formą obrony własnych granic oraz nauką asertywności
Zajęcia WenDo dla gdańszczanek służą nie tylko fizycznej samoobronie, ale są też znakomitą formą obrony własnych granic oraz nauką asertywności
fot. Pixabay

Pomoc prawna lekiem na finansowe kłopoty. Zapisz się na konsultację

To oferta wsparcia zwłaszcza dla pań, które doświadczyły przemocy np. psychicznej lub fizycznej, są w związkach z osobami uzależnionymi. To pomoc także dla kobiet, które są w trudnej sytuacji psychologicznej, doświadczają stresu i emocjonalnego przeciążenia. Udział w zajęciach WenDo pozwoli im m.in. nauczyć się asertywności i skutecznie chronić przed niepożądanymi, agresywnymi zachowaniami w codziennym życiu.

Uczestniczki nauczą się też samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej. Wzmocnią poczucie własnej wartości i pewności siebie. WenDo nie jest bowiem typową sztuką walki. To przede wszystkim forma obrony własnych granic oraz znakomita nauka asertywności.

Obowiązują zapisy na zajęcia

Do udziału w warsztatach zaprasza ich organizator - Ośrodek Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, przy pl. Gustkowicza 13 w Nowym Porcie. Do piątku, 22 kwietnia można się jeszcze zapisać na zajęcia, pod numerami tel.: 58 511 01 21/22 (czynne całą dobę).

Warsztaty są bezpłatne. Odbędą się w sobotę oraz niedzielę, 23 i 24 kwietnia, w godz. od 10.00 do 17.00 w siedzibie OIK MOPR. Poprowadzi je trenerka WenDo, Liliana Otręba.

Oprac. AO