• Start
  • Wiadomości
  • Kondycja, czyli ćwiczenia na poprawienie wydolności organizmu. Oglądaj i ćwicz

Kondycja, czyli ćwiczenia na poprawienie wydolności organizmu. Oglądaj i ćwicz

- Będzie potrzeba dużo wody. Ćwiczenia związane z wydolnością i wytrzymałością nie należą do najprzyjemniejszych - przyznaje prowadzący zajęcia Cezary Dobrzelecki, na co dzień trener piłki nożnej i trener personalny. Zajęcia trwają około godziny.
( Publikacja: 18.04.2020 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Cezary Dobrzelecki pokazał jak zadbać o kondycję
Cezary Dobrzelecki pokazał jak zadbać o kondycję
fot. FB C.Dobrzelecki

 

- Dziś mamy trening kondycyjny. Kondycja to zdolność do wykonywania wysiłku w danej jednostce czasu, jak ktoś ma dobrą kondycję to może długo biegać w jednostajnym tempie. Wytrzymałość da się zbudować w każdym wieku, stąd też wielu 70-letnich maratończyków - mówi Cezary Dobrzelecki jako wprowadzenie do zajęć, które prowadził take na swoim fanpage na FB. - W jaki sposób możemy zbudować kondycję? Trenując w sposób ciągły, czyli biegając, pływając, jadąc na rowerze w sposób jednostajny ciągły albo metodą przerywaną, czyli tak zwane interwały, na których my się skupimy.

Prowadzący przygotował zestawy ćwiczeń w trzech wersjach trudności do wyboru. 

- Będzie potrzeba dużo wody. Ćwiczenia związane z wydolnością i wytrzymałością nie należą do najprzyjemniejszych - zaznaczył.


ZAPRASZAMY do oglądania (ćwiczenia rozpoczynają się od 6. minuty transmisji)

 

Działasz online? Nauka języka, kurs tańca, koncert, trening... Daj znać, napiszemy o tym w kalendarzu wirtualnych wydarzeń na gdansk.pl


Poprzednie zajęcia Cezarego Dobrzeleckiego transmitowane na gdansk.pl: