Jarmark Bożonarodzeniowy trwa do 23 grudnia. Zaprasza do odwiedzenia i głosowania

155 stoisk oferujących upominki, świąteczne dekoracje i różnego rodzaju smakołyk - to znajdziecie na Targu Węglowym, ulicach Tkackiej i Bogusławskiego a także przy Forum Gdańsk. Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku trwa - zobaczcie zdjęcia z niedzieli, 4 grudnia.
04.12.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku działa do 23 grudnia, od niedzieli do czwartku w godz. 12.00-20.00 a w piątki i soboty do 21.00
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku działa do 23 grudnia, od niedzieli do czwartku w godz. 12.00-20.00 a w piątki i soboty do 21.00
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

 

W piątek, 18 listopada, w samo południe, urokliwe kramy otworzyły się dla kupujących, ale i wszystkich ciekawskich. Można zjeść i napić się na świeżym powietrzu, a także zaopatrzyć w świąteczne ozdoby i smakołyki.

W ramach jarmarku możecie zajrzeć aż do 155 stoisk oferujących upominki, świąteczne dekoracje i różnego rodzaju smakołyki. Znajdziecie je na Targu Węglowym, ulicach Tkackiej i Bogusławskiego, a także przy Forum Gdańsk. 

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty. Smakujmy, oglądajmy. PROGRAM

Jarmark działać będzie do 23 grudnia, od niedzieli do czwartku w godz. 12.00-20.00 a w piątki i soboty w godz. 12.00-21.00.

W niedzielę, 4 grudnia, Jarmark odwiedził nasz fotoreporter. 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ JARMARKU W DNIU 4 GRUDNIA

Zagłosuj na Gdańsk w konkursie na najlepszy jarmark świąteczny w Europie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku jest jednym z najpiękniejszych w Polsce i w Europie. Jego bajkowa, świąteczna atmosfera urzeka mieszkańców Trójmiasta i turystów. W tym roku gdański jarmark po raz kolejny został nominowany w konkursie o tytuł „European Best Christmas Market”. O zwycięstwie zadecydują internauci.

Więcej o głosowaniu

 

TV

Roberta Metsola, przewodnicząca Parlamentu Europejskiego, z wizytą w Gdańsku