• Start
  • Wiadomości
  • Gwiazdę z Holandii zachwycił Gdańsk i publiczność [WIDEO]

Gwiazdę z Holandii zachwycił Gdańsk i publiczność [WIDEO]

Jest gwiazdą muzyki Trance, ma na całym świecie wiele milionów fanów. Armin van Buuren w nocy z 14 na 15 maja wystąpił w Ergo Arenie. Gdańsk i Sopot tak zachwyciły Holendra, że zamieścił na swoim Facebooku 1-minutowy spot zachwalający miasto i publiczność. Obejrzało go już ponad 340 tys. osób!
( Publikacja: 19.05.2016 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Armin van Buuren na scenie Ergo Areny.

Filmik bije rekordy, choć został postawiony na Facebooku dopiero w środę, 18 maja, po godz. 21. Holenderski artysta dziękuje Gdańskowi i Polsce.

Zobacz film Van Bureena z jego Facebooka:

- Koncert w Ergo Arenie był wydarzeniem na skalę europejską - mówi Bartosz Tobieński, rzecznik Ergo Areny. - To początek trasy koncertowej, w czasie której Armin promuje swoją nową płytę, która dopiero co miała swoją premierę w Holandii. Po Gdańsku zaplanowano koncerty w Dubaju i Melbourne, można więc powiedzieć że znaleźliśmy się w dobrym towarzystwie.

Na koncert przyjechali fani z całej Europy...

Na gdański koncert kupiono ponad 13 tys. biletów. Przyjechali fani z całej polski, ale też z wielu krajów europejskich - byli Włosi, Hiszpanie, Portugalczycy, Szwedzi.

Mówi Dorota, gdańska fanka artysty: - Koncert był fantastyczny, niesamowita oprawa, efekty specjalne z laserami, słupami ognia, stroboskopy, wizualizacje… Muzyka rewelacyjna, choć nagłośnienie nie we wszystkich punktach hali było dobre. Publiczność bawiła się świetnie i została porwana energią Armina. Miał wejść na scenę o północy, ale zaczął pół godziny wcześniej. Koncertował do godz. 5 nad ranem. Wcześniej miał spotkanie z fanami w Galerii Bałtyckiej. Przyszły dzikie tłumy. Po prostu szaleństwo!

Zobacz oficjalny film Ergo Areny podsumowujący koncert: