• Start
  • Wiadomości
  • Cztery oferty w przetargu na projekt modernizacji al. Hallera. Obecnie są analizowane

Cztery oferty w przetargu na projekt modernizacji al. Hallera. Obecnie są analizowane

Cztery oferty wpłynęły w przetargu na opracowanie projektu modernizacji al. Hallera na odcinku od ul. Wczasy do al. Płażyńskiego. Prace projektowe mają potrwać 14 miesięcy od daty podpisania umowy. W środę, 12 maja, odbyło się otwarcie ofert.
13.05.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Rozpoczyna się kolejny etap remontu al. Hallera w Gdańsku. W środę, 12 maja, otwarto oferty
Rozpoczyna się kolejny etap remontu al. Hallera w Gdańsku. W środę, 12 maja, otwarto oferty
mat. DRMG

 

 

Miasto Gdańsk konsekwentnie inwestuje w poprawę stanu nawierzchni alei Hallera - w maju ogłoszono projekt wymiany nawierzchni obu jezdni, na ok. 900-metrowym odcinku od ul. Wczasy do al. Płażyńskiego. Prace projektowe mają potrwać 14 miesięcy od daty podpisania umowy. Na opracowanie dokumentacji dla tego fragmentu al. Hallera zabezpieczono w budżecie 210 tys. złotych.

Otwarcie ofert odbyło się w środę, 12 maja. Wpłynęły cztery oferty, które są obecnie analizowane:

  • MAXPROJEKT Mateusz Jezierski - 273 552,00 zł
  • Polska Inżynieria sp. z o.o. - 329 640,00 zł
  • PROINVESTA Anna Waniewska - 111 807,00 zł
  • LPW SP. Z O.O. - 596 550,00 zł

Aktualnie trwa remont al. Hallera, który nadzorowany jest przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni. Prace na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Grudziądzkiej w kierunku Brzeźna mają zakończyć się w czerwcu tego roku.

W roku ubiegłym DRMG nadzorowało prace na dwóch odcinkach al. Hallera. Pierwszy odcinek obejmował jezdnię w kierunku Brzeźna - od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza (z wyłączeniem zmodernizowanego odcinka ulicy w obrębie skrzyżowania z ul. Reja). Drugi odcinek to fragment al. Hallera, od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki (jezdnia w kierunku Brzeźna). Zadanie będzie częścią programu Modernizacji nawierzchni dróg, który w 2020 roku objął 3 ulice na łączną kwotę 5,6 mln. zł.

Oprac. AO

 

TV

Drugi dzień festiwalu FETA 2024