16 września Wielki Test Wiedzy o Metropolii. Zapisy już ruszyły, liczba miejsc jest ograniczona

Rozpoczęły się zapisy do czwartej edycji Wielkiego Testu Wiedzy o Metropolii, który odbędzie się w sobotę, 16 września, na 34. piętrze biurowca Olivia Star, najwyższego budynku w północnej Polsce. Udział w rywalizacji jest bezpłatny, ale warto nie zwlekać do ostatniej chwili, bo liczba uczestników jest ograniczona. Pula nagród wynosi w tym roku 10 tysięcy złotych. Na zwycięzcę testu czeka 6 tys. zł brutto.
22.08.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Dwa nowoczesne biurowce
Dużą atrakcją dla uczestników Wielkiego Testu Wiedzy o Metropolii jest wspaniała panorama Gdańska z 34. piętra Olivia Star
fot. Jerzy Pinkas/ gdansk.pl

Jakie są pytania w Wielkim Teście Wiedzy o Metropolii? 

Gospodarka, turystyka, ciekawostki, historia, ludzie, transport, geografia, kultura i rozrywka, sport oraz ekologia - aby prawidłowo uzupełnić test, przyda się wiedza z tych 10 kategorii. 
 
Uczestnicy zmierzą się z 60 pytaniami jednokrotnego wyboru o różnym poziomie trudności, a na wypełnienie całego testu będą mieli godzinę.

III Wielki Test Wiedzy o Metropolii za nami. Poznaj tegorocznych zwycięzców

Mistrzem wiedzy o metropolii w zeszłorocznej edycji konkursu został Kajetan Lewandowski z Gdyni. Zapytany o receptę na zwycięstwo odpowiedział wtedy: - Myślę, że zdecydowana większość osób, które przyszły na test wiedzy żyje pulsem metropolii, jej historią, ekonomią, życiem społecznym, politycznym. Wynik to pochodna zainteresowań i śledzenia bieżących informacji.

Zapisz się na Wielki Test i zawalcz o nagrodę

Test odbędzie się w sobotę, 16 września, o godz. 11.00, na 34. piętrze budynku Olivia Star, przy al. Grunwaldzkiej 472. Uczestnicy są proszeni o przybycie na miejsce co najmniej 30 minut wcześniej w celu weryfikacji tożsamości i pobrania arkuszy.
Grafika informująca o wielkim teście wiedzy o metropolii
 
mat. prasowe organizatora
Pula nagród w 4. Wielkim Teście Wiedzy o Metropolii wynosi w tym roku 10 000 złotych. Na zwycięzcę testu czeka 6000 zł brutto, zdobywca drugiego miejsca otrzyma 3000 zł brutto, natomiast ostatni na podium - 1000 zł brutto. Laureaci ogłoszeni zostaną jeszcze tego samego dnia.
 
Aby wziąć udział w zabawie, należy wypełnić elektroniczny formularz dostępny TUTAJ. Warto zrobić to, jak najszybciej, ponieważ liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Kto organizuje Wielki Test Wiedzy o Metropolii?

Organizatorami wydarzenia są: „Wyborcza Trójmiasto” i Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.
Partnerami są: miasta Gdańsk i Sopot oraz spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje.
 

TV

Westerplatte – beneficjent czy ofiara polityki historycznej?