Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

W Gdańsku - dobra pogoda na wypoczynek. Zobacz widok z miejskich kamer

Dzisiaj - w poniedziałek, 7 sierpnia - w Gdańsku ma być ciepło i słonecznie. Dzięki miejskim kamerom, ustawionym w różnych punktach Gdańska, można obserwować jak wypoczywają mieszkańcy i turyści. Warto zobaczyć, a najlepiej samemu dać się skusić do wyjścia na spacer czy na plażę.

A
A


Widok na plażę w Brzeźnie

fot. www.gdansk.pl

Prognoza pogody na poniedziałek, 7 sierpnia, jest bardzo dobra - po ostatnich dniach, gdy niebo często było zasnute chmurami i wiał silny chłodny wiatr (w niedzielę). Ma być bardzo słonecznie, temperatura nawet do +25 st. C. Jest szansa na pogodę, o jakiej marzą plażowicze.

Słonecznie i ciepło ma być we wtorek, 8 sierpnia.

Uwaga - zdaniem synoptyków, w środę pogoda się popsuje: po południu pojawią się chmury i deszcz. Również na czwartek, 10 sierpnia, przewidywane jest duże zachmurzenie.

Widok na Motławę

fot. www.gdansk.pl

Widok na Długi Targ

fot. www.gdansk.pl

Widok z innych kamer miejskich (Narodowe Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich, Kładka na Ołowiankę przez Motławę, ławeczka internetowa, Gdański Teatr Szekspirowski). 


UWAGA: może występować problem z odbiorem w przeglądarce Chrome. Polecamy inne przeglądarki, np. Explorer, Opera, Firefox. 


Jeśli nie wiesz co dziś robić w mieście, zajrzyj do naszego kalendarza imprez***