Aniołki Osowa Matarnia Kokoszki Oliwa Żabianka... PrzymorzeMałe Ujeścisko-Łostowice Orunia Górna-Gdańsk Południe VII Dwór PrzymorzeWielkie Brętowo Jasień Orunia- Św. Wojciech-Lipce Olszynka Śródmieście Rudniki Stogi Wyspa Sobieszewska Krakowiec-Górki Zachodnie WrzeszczGórny PieckiMigowo Chełm Siedlce Młyniska Przeróbka Suchanino Letnica NowyPort Brzeźno WrzeszczDolny ZaspaRozstaje ZaspaMłyniec
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki

Gdańskie Centrum Kontaktu
przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę
pod nr tel.: 58 52 44 500
email: kontakt@gdansk.gda.pl

Gdańskie Centrum Kontaktu (Dyżurny Inżynier Miasta) przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości funkcjonowania elementów infrastruktury miasta i przekazuje dyspozycje odpowiednim służbom. W przypadku gdy sprawa dotyczy terenu nie znajdującego się w zakresie działań Urzędu Miejskiego w Gdańsku i jego jednostek, GCK informuje osobę zgłaszającą, do jakiej instytucji zwrócić się w konkretnej sytuacji.

Harmonogram dyżurów

Kolejne mistrzostwo Polski unihokeistek z Gdańska!

Po raz ósmy unihokeistki Olimpii Osowa Gdańsk stanęły na najwyższym podium Mistrzostw Polski Kobiet. W finale rozegranym w Rzeszowie gdańszczanki wygrały z Podhalem Nowy Targ 7:6. Trzy zawodniczki z nagrodami indywidualnymi sezonu 2017/18.
Mecz finałowy. Zawodniczki z Gdańska w czarnych strojach
Olimpia Osowa Gdańsk

Jak podaje Piotr Ludwichowski, trener Olimpii Osowa, mecz w Rzeszowie był bardzo wyrównany. W pierwszej tercji Podhale prowadziło już 3:1.

- Druga tercja to była fantastyczna gra naszej drużyny - mówi Ludwichowski. - Za sprawą grającej wielki mecz Anny Raczkowskiej, Olimpia wyszła na prowadzenie 6:3. Świetnie w bramce spisywała się bramkarka Dominika Marzec.

Trzecia odsłona to prawdziwy dreszczowiec. Podhale doprowadziło do remisu 6:6 i dopiero 56 minucie mecz gola na wagę złota na 7:6 zdobyła Karolina Damps.

Mecz finałowy w Rzeszowie obejrzało kilkaset osób, w tym spora grupa kibiców z Gdańska, którzy wspierali zespół głośnym dopingiem.

Skład Mistrzyń Polski INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk:

Dominika Marzec, Patrycja Bernacka, Katarzyna Pawłowska, Oliwia Ryszewska, Julia Jurkowska, Hanna Samson ( kapitan ), Karolina Damps, Anna Raczkowska, Jagoda Wieczorek, Weronika Noga, Weronika Grądzka, Laura Łącka, Marta Chudyszewicz, Martyna Sumisławska, Paula Szpilman Malicka, Anna Szychta, Eliza Zakrzewska, Wiktoria Targońska oraz Malwina Zagórska, Mariola Szarmach i Ewelina Nowaczyk.

Trenerzy: Paweł Ludwichowski, Bogdan Zajdziński, Piotr Ludwichowski

NAGRODY INDYWIDUALNE SEZONU 2017/18 w Salming Ekstralidze Kobiet:

Najlepszy bramkarz Salming Ekstraligi Kobiet: Patrycja Bernacka (Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk)

Najlepszy lewy obrońca: Joanna Szelzchen (PKS MOS Zbąszyń)

Najlepszy prawy obrońca: Weronika Noga (Interplastic Olimpia Osowa)

Najlepszy lewoskrzydłowy: Weronika Grądzka (Interplastic Olimpia Osowa)

Najlepszy środkowy: Gabriela Pysz (MMKS Podhale II Nowy Targ)

Najlepszy prawoskrzydłowy: Dominika Buczek (MMKS Podhale II Nowy Targ)

Nagroda publiczności: Dominika Buczek (MMKS Podhale II Nowy Targ)

Kryształowa Kula (przyznawana przez portal Floroball24.pl): Weronika Noga (Interplastic Olimpia Osowa)