CHEŁM - spis ulic |
ALEJA ARMII KRAJOWEJ |
ALEJA SIKORSKIEGO |
ANNY JAGIELLONKI |
BIEGAŃSKIEGO |
BIERNACKIEGO |
BITWY POD LENINO |
BROWICZA |
CEBERTOWICZA |
CHAŁUBIŃSKIEGO |
CIENISTA /od nr 12 do nr 30 parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste/ |
CIESZYŃSKIEGO |
DĄBRÓWKI |
DOKERÓW |
DRAGANA |
GRABOWSKIEGO |
HEBANOWSKIEGO |
HIRSZFELDA |
JABŁOŃSKIEGO |
KOLONIA POSTĘP |
KOLONIA PRZYSZŁOŚĆ |
KOLONIA STUDENTÓW |
KOPECKIEGO |
KRÓLOWEJ BONY |
KRÓLOWEJ JADWIGI |
LIPOWICZA |
LOTNIKÓW POLSKICH |
LUBUSKA |
ŁAŃCUCKA |
ŁUŻYCKA |
MADALIŃSKIEGO /od 2 do końca/ |
MARII LUDWIKI |
MILSKIEGO |
NIEBOROWSKA |
ODRZAŃSKA |
POHULANKA |
PTASIA /od nr 39 do nr 53 nieparzyste/ |
REFORMACKA |
ROGALIŃSKA |
Rondo im. TADEUSZA BOLDUANA |
Rondo im. STANISŁAWA KOWALSKIEGO |
Rondo im. ANNY PIASECKIEJ |
RYDYGIERA |
STOCZNIOWCÓW |
STYP – REKOWSKIEGO /d. Buczka/ |
SUCHANKA |
SZOPIŃSKIEGO |
SZPORA |
ŚWIĘTOKRZYSKA /od nr 2 do nr 20 parzyste/ |
TILGNERA |
WAWELSKA |
WIĘCKOWSKIEGO |
WILANOWSKA |
WITOSA |
WORCELLA |
WRONKI |
ZAMIEJSKA /od nr 32 do nr 50 parzyste/ |
ZIELONOGÓRSKA |
- Błaszczyk Kamila
- Koralewski Kazimierz
- Oleszek Bogdan
- Skarbek Mateusz
- Wasilewska Teresa
- Czerniewska Katarzyna
- Majewski Przemysław
- Krasula Alicja
Gdańskie Centrum Kontaktu przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę pod nr tel.: 58 52 44 500 email: kontakt@gdansk.gda.pl
Gdańskie Centrum Kontaktu (Dyżurny Inżynier Miasta) przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości funkcjonowania elementów infrastruktury miasta i przekazuje dyspozycje odpowiednim służbom. W przypadku gdy sprawa dotyczy terenu nie znajdującego się w zakresie działań Urzędu Miejskiego w Gdańsku i jego jednostek, GCK informuje osobę zgłaszającą, do jakiej instytucji zwrócić się w konkretnej sytuacji.
Referat Dzielnicowy V
Kierownik Referatu – Adam Bieliński
Referat czynny w godzinach 07:00 - 15:00
strazmiejska.gda.pl
- Przewodniczący Zarządu Dzielnicy
Rezmer Agnieszka - Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy
Rożek Anna - Członek Zarządu
Przestrzelska Katarzyna - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Kuklińska Julita - Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy
Wiśniewski Grzegorz - Ferenc-Malinowska Małgorzata
- Goczewska Halina
- Grzegorczyk Hubert
- Knapiński Henryk
- Kosecki Grzegorz
- Kwidzinska Agnieszka
- Langowski Marek
- Leszczyńska Joanna
- Menczykowski Marian
- Ochocki Marian
- Olechnowicz Krzysztof
- Piontecki Filip
- Sowa Wojciech
- Stankiewicz Marian
- Wnorowski Piotr
- Zalewski Tomasz
Siedziba
ul. Cebertowicza 3-5, 80-809 Gdańsk
Telefon
(58) 300-04-65, 571 324 207
E-mail:
chelm@radadzielnicy.gdansk.pl
radachelm@gmail.com
Portal
www.radadzielnicychelm.pl
Dyżury
w pierwszą środę miesiąca godz. 17:00-19:00
- Portal dzielnicowy
- Aniołki
- Brętowo
- Brzeźno
- Chełm
- Jasień
- Kokoszki
- Krakowiec-Górki Zachodnie
- Letnica
- Matarnia
- Młyniska
- Nowy Port
- Oliwa
- Olszynka
- Orunia Górna-Gdańsk Południe
- Orunia-Św. Wojciech-Lipce
- Osowa
- Piecki-Migowo
- Przeróbka
- Przymorze Małe
- Przymorze Wielkie
- Rudniki
- Siedlce
- Stogi
- Strzyża
- Suchanino
- Śródmieście
- Ujeścisko-Łostowice
- VII Dwór
- Wrzeszcz Dolny
- Wrzeszcz Górny
- Wyspa Sobieszewska
- Wzgórze Mickiewicza
- Zaspa-Młyniec
- Zaspa-Rozstaje
- Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia