Link do opisu wydarzenia: Wielka Fabryka Elfów

Wielka Fabryka Elfów

Data: 23 listopada - 30 grudnia 2023 r.
Miejsce: AmberExpo ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Wstęp: Bilety od 59 zł
Organizator: Wielka Fabryka Elfów Gdańsk, AmberExpo

Szczegóły wydarzenia

W Wielkiej Fabryce Elfów trwa wielkie odliczanie. Już niedługo dzieci będą mogły odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów na AmberExpo i przeżyć świąteczne przygody poszukując pewnej cennej zguby!
mężczyzna przebrany za elfa

Dla kogo? Program atrakcji dostosowany jest do dzieci w wieku 3-10 lat
Czas trwania: 1,5-2 h, 10 punktów z atrakcjami

Czy wiecie, że w Gdańsku od 23 listopada do 30 grudnia dzieci będą mogły odkryć magię świąt wykorzystując do tego wszystkie zmysły? Takie cuda tylko w Wielkiej Fabryce Elfów, która po raz kolejny zawita do Gdańska i będzie można ją odwiedzić na AmberExpo.

W Wielkiej Fabryce Elfów trwają intensywne przygotowania do Świąt. Zabawki dla młodszych, zabawki dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów. Święty Mikołaj też już szykuje się do podróży i spędza ostatnie chwile na odpoczynku, aby nabrać sił do pracy. Renifery intensywnie trenują przed najważniejszym lotem w roku, a sanie przechodzą gruntowny remont. Jednak na kilka tygodni przed świętami kiedy wszystko powinno być już gotowe okazuje się, że sanie zaginęły!

Elf Ważniak musi szybko coś wykombinować i odnaleźć zaginione sanie! Przecież prezenty muszą zostać rozwiezione do wszystkich dzieci na całym świecie na czas.

Dzieci wraz z Elfami Przewodnikami muszą ruszyć na poszukiwanie cennej zguby. Czy uda się znaleźć sanie przed świętami?

Na dzieci w wieku od 3 do 10 lat czeka szereg atrakcji i wyzwań, w tym zadania ruchowe, zręcznościowe i zagadki logiczne. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo na tym właśnie polega magia świątecznej zabawy i współpracy w Wielkiej Fabryce Elfów!

Na co mogą liczyć najmłodsi? Na całą masę zagadek i przygód, a przede wszystkim na dobrą zabawę przemierzając bajeczne i kolorowe domki w Wielkiej Fabryce Elfów, które zachwycają na każdym kroku!

Do odwiedzin fabryka elfów zaprasza zarówno grupy zorganizowane, jak i klientów indywidualnych – więcej informacji.

Bilety

Miejsce