Link do opisu wydarzenia: LAST DANCE

LAST DANCE

Data: 10 czerwca 2023 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Stara Apteka ul. Teatralna 4, Gdańsk
Wstęp: Bilety dostępne w kasie biletowej Teatru Wybrzeże oraz na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl w cenie 40 zł normalny/ 30 zł ulgowy
Organizator: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

Szczegóły wydarzenia

W sobotę, 10 czerwca 2-23 r. o godzinie 19.00 w Starej Aptece odbędzie się premiera spektaklu gościnnego LAST DANCE (W OPARACH ABSURDU) ROKU PAŃSKIEGO TEGO CZY OWEGO Koła Artystyczno-Naukowego NEXT TO MUSICAL.

plakat promujący spektakl: Last danceO SPEKTAKLU
Pojawia się coraz więcej przesłanek dowodzących tego, że koniec świata zbliża się coraz większymi krokami. Według tajemniczych nagrań, które ukazały się niedawno w internecie, apokalipsa nastąpi w sylwestrową noc roku pańskiego tego czy owego. W związku z tą przykrą okolicznością zapraszamy Państwa do udziału w specjalnym odcinku programu „Archiwalia XYZ”. Będziemy w nim rozmawiać, na temat potencjalnego KOŃCA, z wybitnymi specjalistami, a także spróbujemy odpowiedzieć na kluczowe pytania: czy nasz świat jest jeszcze do uratowania? Czy tajemnicza wyprawa na szczyt legendarnej Szklanej Góry przyniesie nam ratunek? A wreszcie czy to wszystko ma jeszcze jakikolwiek sens? To mogą być ostatnie chwile w naszym życiu więc zalecamy, abyśmy spędzili je wspólnie!

Koło Artystyczno-Naukowe NEXT TO MUSICAL
LAST DANCE (W OPARACH ABSURDU) ROKU PAŃSKIEGO TEGO CZY OWEGO
Tekst: Mariusz Babicki
Muzyka: Marcin Nenko
Scenografia i reżyseria: Michał Jaros
Kostiumy: Zofia Kobiela
Wideo: Adrian Krawczyk i Paweł Pogorzałek
Światło: Przemysław Kalemba
Dźwięk: Maciej Bulski
Grafika: Sara Karolczyk

W spektaklu występują: Julita Bożewicz, Sandra Bożewicz, Aleksandra Dziewit, Kamila Wojtkielewicz, Jeremi Jakubowski, Kamil Aleksander Krüger, Ringo Todorovic, Daniel Grzegorek.

Premiera: 10 czerwca 2023 roku o godzinie 19.00 w Starej Aptece
Kolejny spektakl: 11 czerwca o godzinie 19.00 w Starej Aptece

Czas: 1 godzina i 45 minut (bez przerw)
Spektakl zalecany dla widzów od 15 roku życia.