Link do opisu wydarzenia: Wieczór Pełen Komedii - SzaFoFe gra z tatą tu i tam

Wieczór Pełen Komedii - SzaFoFe gra z tatą tu i tam

Data: 23 czerwca 2024 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Teatr Mostownia ul. Miszewskiego 16, Gdańsk
Wstęp: Bilety 35 zł
Organizator: Teatr Mostownia

Szczegóły wydarzenia

- Nie mamy scenariusza, nie mamy reżysera. Mamy scenę, widzów i siebie nawzajem. Jesteśmy grupą teatralną zajmującą się impro, czyli improwizacjami komediowymi. To forma teatru, w którym spektakle nie posiadają wcześniej ustalonego przebiegu czy scenariusza. Aktorzy improwizują, a dialogi i fabuła scen powstają spontanicznie, tu i teraz.
Podczas naszych spektakli punktem wyjścia do improwizacji są sugestie, pomysły czy zadania wymyślone przez widzów. Mogą oni zdecydować np. w jakim miejscu dzieje się scena, jaką postacią jest dany aktor czy jakie słowo lub zdanie ma posłużyć improwizatorom za inspiracje.

W Dzień Ojca pochylimy się nad najlepszymi tekstami i powiedzonkami naszych oraz Waszych ojców, albo mówiąc bardziej miękko – tatów. Zagramy format „Tu i tam”. To szereg komediowych scen, z których każda dziać będzie się w zaproponowanym przez widzów miejscu. Teoretycznie niepowiązane ze sobą etiudy połączy jedno – zdanie, od którego każda ze scen się rozpocznie. A może tak naprawdę połączy je coś więcej? O tym przekonamy się w trakcie trwania spektaklu. Kabarety Cię nie bawią? Stand up to nie Twoja bajka? Spróbuj czegoś nowego i przyjdź na impro! - zapraszają organizatorzy.

Bilety

Miejsce