Link do opisu wydarzenia: Teatr MagMowcy "Pracowita jesień"

Teatr MagMowcy "Pracowita jesień"

Data: 8 października 2023 r.
Godzina: 12:00
Miejsce: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk
Wstęp: Bilety: 25 zł (dziecko), 30 zł (opiekun)
Organizator: Fundacja Wspólnota Gdańska

Szczegóły wydarzenia

Ulubiony teatr naszych najmłodszych widzów powraca do Oliwskiego Ratusza Kultury, tym razem w jesiennej odsłonie. Zapraszamy na pełen kolorów i niezapomnianych wrażeń spektakl Teatru MagMowcy "Pracowita jesień".

Pracowita jesień:
Dwa jesienne Liście opowiadają wszystkim dzieciom jak zwierzątka mieszkające w lesie przygotowują się do zimy. Najpierw Jeże Listonosze wysyłają do wszystkich depeszę o zmieniającej się porze roku, a potem każdy zwierzak bierze się do pracy! Ciekawe czy zdążą na czas?

Teatr MagMowcy tworzy autorskie spektakle dla najmłodszych widzów o różnorodnej tematyce. Dzięki temu, że są to całkowicie nowe, nieopowiadane dotąd historie, dzieci w żadnym momencie trwania występu się nie nudzą! W scenariuszach nie braknie różnorodnych interaktywnych zabaw i ciekawych doświadczeń, które zachęcają maluchy do aktywnego uczestnictwa w sztuce. W fabułę przedstawienia wplatamy również ciekawostki naukowe, więc nasze spektakle teatralne nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale i niosą ze sobą wymiar edukacyjny.

Spektakl dla dzieci 3+.
Bilety