Link do opisu wydarzenia: Poranki filmowe w Domu Harcerza

Poranki filmowe w Domu Harcerza

Data: 2 czerwca 2024 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: Dom Harcerza w Gdańsku ul. Za Murami 2, Gdańsk
Organizator: Chorągiew Gdańska ZHP

Szczegóły wydarzenia

ZHP Chorągiew Gdańska zaprasza na darmowe poranki filmowe!

"Poranki Filmowe” będą się odbywać sali kinowej Domu Harcerza w niedzielne poranki od godziny 11:00 i będą trwały około 1,5 h. Obejrzymy stare bajki takie jak Reksio, Bolek i Lolek, Przygody Błękitnego Rycerzyka, Porwanie Baltazara Gąbki.

Seanse będą trwały około godziny (6–8 odcinków), a po ich zakończeniu będą się odbywały kreatywne warsztaty dla dzieci związane z tematyką danej bajki. Warsztaty będą miały na celu ułatwienie dzieciom przyswojenia i zrozumienia treść bajek i sens opowieści. W czasie warsztatów uczestnicy będą brali udział między innymi w tworzeniu prac plastycznych, rozwiązywaniu zagadek, teatrze samorodnym, zadaniach ruchowych. Starsze dzieci będą proszone o tworzenie dalszych losów bohaterów bajek.
Wstęp na każdy „Poranek Filmowy” jest bezpłatny.
Nie ma ograniczeń wiekowych, ale bajki będą skierowane do dzieci 3–8 lat.

Najbliższe seanse:
26 maja 2024 r. – spotkanie z Reksiem,
2 czerwca 2024 r. – wyruszamy w świat z Bolkiem i Lolkiem,
9 czerwca 2024 r. – Reksio w terenie.

Link do zgłoszeń na trzy pierwsze seanse
Łącznie seansów będzie 16 i będą odbywać się w następujących miesiącach tego roku: maj, czerwiec, sierpień, wrzesień, październik listopad, grudzień.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a na każdą grupę seansów (seanse przed wakacjami, wakacyjne oraz jesienno-zimowe) będą prowadzone oddzielne zapisy poprzez ankietę umieszczoną na poniższym wydarzeniu.

Miejsce