Link do opisu wydarzenia: Piraci. Musical niesuchy

Piraci. Musical niesuchy

Data: 10 i 11 października 2023 r.
Miejsce: Scena Teatralna NOT w Gdańsku ul. Rajska 6
Organizator: Teatr Komedii Valldal
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

10 i 11 października na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku odbędą się pokazy spektaklu „Piraci. Musical niesuchy” w wykonaniu Teatru Komedii Valldal.

plakat promujący wydarzenie: Piraci. Musical niesuchyPodobnie jak poprzednie produkcje tego Teatru, będzie to rozśpiewane, mądre i dowcipne widowisko. Kilkoro nastolatków, niespodziewanie dla samych siebie, wyrusza w rejs i… postanawia zostać piratami. Chcą żyć poza utartymi schematami, na przekór społecznym oczekiwaniom. Jednak - czy tak rzeczywiście się da? I dokąd płynąć, jeśli każdy kierunek rejsu wydaje się bezsensowny? „Piraci” to metaforyczna podróż o dojrzewaniu i odkrywaniu własnego miejsca w świecie. To również wyraz wsparcia dla wszystkich ludzi zmagających się z depresją i innymi zaburzeniami zdrowia psychicznego. Niemniej Valldalowi twórcy - reżyser Tomasz Czarnecki i autor Szymon Jachimek - przyzwyczaili już widzów, że umieją poruszać nawet najpoważniejsze tematy w lekkiej, atrakcyjnej formie. Tak było chociażby w ich poprzednich produkcjach: „Wikingowie”, „Fauna” i „Hejt School Musical”.

"Piraci" są muzyczną komedią z ponad 50 postaciami, piękną muzyką inspirowaną celtyckimi brzmieniami i magiczną scenografią, przenoszącą widza w świat morskich opowieści. Nasi młodzi aktorzy porwą na swój podkład każdego szczura lądowego. Popłyńmy razem z prądem!

Czas trwania: 2 godziny (z przerwą)

Cena biletów: 55 zł ulgowy / 60 zł normalny

Bilety