Pierwsze spotkanie z cyklu "Malujemy dla Hospicjum"
Są obrazy, które zdobią ściany. Są też takie, które niosą ze sobą coś więcej - życzliwość, nadzieję i świadomość, że ktoś poświęcił swój czas, aby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów malarskich "Malujemy dla Hospicjum", podczas których wspólnie stworzymy obrazy, które po zakończeniu cyklu zostaną przekazane Gdańskiemu Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC przy ul. Traugutta.
Nie trzeba być profesjonalnym artystą. Wystarczy chęć tworzenia i otwarte serce. Każdy pociągnięty pędzlem kolor będzie częścią większej historii - historii o tym, że sztuka potrafi łączyć ludzi i wnosić odrobinę piękna tam, gdzie jest ono szczególnie potrzebne.
Pierwsze spotkanie: 27 lipca (poniedziałek)
Godzina: 17:00
Miejsce: ISE Dolne Miasto
Zapraszamy wszystkich - niezależnie od doświadczenia. Razem pokażmy, że sztuka może nie tylko cieszyć oczy, ale także być pięknym gestem wsparcia i troski o innych.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora