Link do opisu wydarzenia: Koncert familijny - muzyczne zoo

Koncert familijny - muzyczne zoo

Data: 24 września 2023 r.
Godzina: 12:00
Miejsce: Polska Filharmonia Bałtycka ul. Ołowianka 1, Gdańsk
Wstęp: Bilety 27 zł - 70 zł
Organizator: Polska Filharmonia Bałtycka

Szczegóły wydarzenia

rysunek dziewczynki przebranej za piratkęTo wyjątkowe miejsce, gdzie wszystkie zwierzątka są szczęśliwe. Sekretem ich szczęścia są ulubione piosenki. I tak oto miś Kubuś Puchatek zaśpiewa o miodku, pszczółka Maja o lataniu z kwiatka na kwiatek, a koziołek Matołek z piosenką w tobołku w końcu dotrze do upragnionego celu.

Wystąpią:
Maja Gadzińska – śpiew
Bogdan Smagacki – śpiew
Natalia Walewska – skrzypce, kierownictwo artystyczne
Dawid Głowacki – klarnet / saksofon
Anna Śmiszek-Wesołowska – wiolonczela
Dariusz Gutomski – gitara basowa
Tomasz Skrętkowski – perkusja
Marta Kur – fortepian
Anna Bona – scenariusz koncertu

W programie: muzyczne fragmenty z popularnych bajek, m.in.: Kubuś Puchatek, Pszczółka Maja, Koziołek Matołek, Reksio, Masza i Niedźwiedź, Król Lew, Mustang z Dzikiej Doliny, Pingwiny z Madagaskaru.

Nasi wspaniali muzycy wyczarują dźwiękami prawdziwie bajkową atmosferę, a Wy koniecznie zabierzcie ze sobą Wasze ukochane pluszaki. Wspólnie poszukamy bajkowych zwierzaków w słynnej Akademii Pana Kleksa, popłyniemy z pingwinami na afrykańską wyspę Madagaskar, sprawdzimy, co słychać u znajomych w Zwierzogrodzie, a na koniec odwiedzimy niekwestionowanego króla zwierząt – Króla Lwa.

Koncert poprowadzą śpiewająco aktorzy gdyńskich scen teatralnych: Maja Gadzińska (Teatr Muzyczny) i Bogdan Smagacki (Teatr Miejski), a towarzyszyć im będą znakomici muzycy Filharmonii pod kierownictwem artystycznym skrzypaczki Natalii Walewskiej.

Wiek: 4+
Czas trwania: ok. 60 min.