Link do opisu wydarzenia: Kinoport dzieciom

Kinoport dzieciom

Data: 17 lipca 2024 r.
Godzina: 15:00
Miejsce: KinoPort ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA 2

Szczegóły wydarzenia

W lipcu Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA 2 zaprasza najmłodszych widzów na środowe i sobotnie pokazy filmów w ramach cyklu KinoPort Dzieciom.

Rezerwacja przez Messenger KinoPortu na Facebooku.

Program:

06.07 godz. 14.30 – „Emma i czarny jaguar”
10.07 godz. 15.00 – „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”
13.07 godz. 15.00 – „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”
17.07 godz. 15.00 – „Wilk, lew i ja”
20.07 godz. 14.35 – „Wilk, lew i ja”
24.07 godz. 15.00 – „Felix i ukryty skarb”
27.07 godz. 14.00 – „Felix i ukryty skarb”
31.07 godz. 15.00 – „Niezgaszalni”

„Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” (reż. Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville, 2023)
Przebojowa i pełna śmiechu eko…media o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przed nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Wszystko to i jeszcze więcej w animowanym hicie, za którym stoją twórcy lubianych produkcji: „Kumple z dżungli”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Nel i tajemnica Kurokota” oraz „Pati i klątwa Posejdona”.

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?!

Bilety

Miejsce