Link do opisu wydarzenia: "Jak Zabłocki na mydle" - premiera sztuki Teatru Gudejko

"Jak Zabłocki na mydle" - premiera sztuki Teatru Gudejko

Data: 23 lutego 2024 r.
Godzina: 17:30, 20:30
Miejsce: Scena Teatralna NOT ul. Rajska 6, Gdańsk
Organizator: Scena Teatralna NOT

Szczegóły wydarzenia

Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu razem! Między innymi fantastyczny duet, znany z ról Alutki i Jędruli w "Rodzinie zastępczej" – tym razem w sztuce autorstwa Jack’a Popplewella i reżyserii Jerzego Hutka!

To jest pewne: z tego spektaklu nikt nie wyjdzie „Jak Zabłocki na mydle”! Zanim zasiądziecie na widowni to Teatr Gudejko podaruje czystą przyjemność w dosłownym tego słowa znaczeniu! Fabryka mydła R. Zabłocki Sp. z o.o. pozbywa się zapasów – Lawendowe lub Różane według tradycyjnej receptury z 1858 r. z dzienników Cypriana Zabłockiego będzie Twoje!

Potem już tylko kolejna przyjemność!
Adaptacja spektaklu pod tytułem: „Jak Zabłocki na mydle”, to opowieść dla wszystkich, którzy zawsze marzyli o tym, by zrzucić okowy codziennych stereotypów. Jak wyjść bez szwanku ze zderzenia odmiennych potrzeb, ze stłuczki dwóch światów – kobiecego i męskiego, jak wyślizgnąć się spod walca utartych schematów?

Odpowiedź na te pytania znajdziecie oglądając, przedstawiony w swobodnej i zabawnej formie, a jednocześnie dający do myślenia spektakl pt. „Jak Zabłocki na mydle”. Przekonacie się, że mentalna zmiana kierunku jazdy wcale nie jest taka łatwa. Ale czy możliwa? To się okaże!

Jak wcielić się w role, w której najistotniejsza jest zamiana ról, pokaże Wam doskonała obsada aktorska – m. in. aktorski duet znany Wam z serialu „Rodzina zastępcza” – Dedek- Trzepiecińska.

Chcecie się przekonać – kto na tym wszystkim wyjdzie, jak przysłowiowy „Zabłocki na mydle”? Jeśli tak, to ruszajcie śmiało do teatru!

Obsada: Joanna Trzepiecińska, Tomasz Dedek, Julia Chatys, Kamil Pruban, Karolina Piechota, Mikołaj Krawczyk/Kacper Młynarkiewicz oraz Mateusz Rzeźniczak
Adaptacja i reżyseria: Jerzy Hutek

Bilety

Miejsce