Link do opisu wydarzenia: Deriglasoff Solo

Deriglasoff Solo

Data: 16 maja 2024 r.
Godzina: 20:00
Miejsce: GAK Plama ul. Pilotów 11, Gdańsk
Wstęp: Bilety 40 - 50 zł
Organizator: Plama GAK

Szczegóły wydarzenia

Plama GAK zaprasza na wyjątkowy solowy koncert gwiazdy polskiej sceny alternatywnej! W ramach cyklu "Muzyka w Blokowisku" wystąpi Olaf Deriglasoff! Przyjdźcie do Plamy na domówkę z cyklu "Wielkiej Solowej Trasy Po Wszechświecie".

Znany m.in. z takich składów, jak: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff.

W programie nowe i stare pieśni, tajemnicze opowieści, dowcipy o branży i wspomnienia z melanży, opowieści z 1001 rockowych nocy. Uwaga! Ten cykl występów to nie jest jakieś plumkanie z gitarką akustyczną, więc załóż koszulkę ulubionego zespołu i przyjdź potańczyć w rytmie piosenek o pełnym przygód życiu na planecie Polska.

Olaf Deriglasoff to muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Swoją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80. zakładając zespół Dzieci Kpt. Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na przestrzeni czterech dekad działalności, zaistniał jako muzyk, kompozytor i twórca tekstów w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra. Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem (Deriglasoff Band, Jakubik&Deriglasoff, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff).

Obecnie pracuje nad płytą solową pod szyldem Monsieur Deriglasoff. Premierowe utwory, ale też starsze można będzie usłyszeć na żywo w Plamie.

Wydarzenie na Facebooku

Miejsce