Link do opisu wydarzenia: Bursztynowa przygoda rodzinna

Bursztynowa przygoda rodzinna

Data: 1 czerwca 2024 r.
Godzina: 10:00
Miejsce: Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej ul. Wały Jagiellońskie 2a, Gdańsk
Wstęp: Bilety: 99 zł za dziecko, 129 zł za osobę dorosłą
Organizator: Pomorskie Tours

Szczegóły wydarzenia

Czy marzyłeś kiedyś o rodzinnej przygodzie pełnej kreatywności, wiedzy i fascynujących doświadczeń? Teraz masz szansę odkryć świat bursztynu razem z nami.

Bursztynowa przygoda rodzinna to nie tylko nauka i twórcza praca. To unikatowe doświadczenie, które łączy pokolenia i na długo zostawia piękne wspomnienia. Zapraszamy Cię do magicznego świata bursztynu!

Podczas warsztatów:

  • edukacja łączy się z pasją

Dowiesz się więcej o bursztynie – jego historii, właściwościach, a także ciekawostkach z nim związanych. Nasza specjalistka, z pasją dzieli się wiedzą, która zachwyca i intryguje nawet najmłodszych.

  • wykonasz bursztynowe rękodzieło

Pobudzisz wyobraźnie i swoją kreatywność, aby powstało piękne bursztynowe rękodzieło. Do Twojej dyspozycji uczestników będzie bursztyn naturalny, szlifowany, zero waste oczek jubilerskich oraz pył bursztynowy. Po warsztacie zabierzesz ze sobą na pamiątkę świetnych chwil.

  • panuje rodzinna atmosfera

Warsztaty stworzone są z myślą o rodzinach! Zaprzyjaźnicie się z innymi uczestnikami, podzieliście pomysłami, a przede wszystkim spędzicie miło czas

Warsztat zostanie zrealizowany przy minimum 5-osobowej grupie. Każdorazowo zostanie potwierdzony lub anulowany na 24 godziny przed rozpoczęciem. W przypadku braku niezbędnego minimum uczestników opłata za bilet zostanie zwrócona

Bilety zarezerwujesz też w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej,
Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 2a
tel. 58 732 70 41

Miejsce