Link do opisu wydarzenia: Before Party IX Trójmiejskiego Marszu Równości

Before Party IX Trójmiejskiego Marszu Równości

Data: 24 maja 2024 r.
Godzina: 16:00
Miejsce: 100cznia ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: 100cznia, Tolerado

Szczegóły wydarzenia

Weekend Marszowy już tuż tuż! Weekendy równości to tylko początek, przygotujcie się na wspaniały weekend wieńczący nasz wspaniały Trójmiejski Marsz. Oto nasz gorący rozkład jazdy na piątkowy BEFORE.

PODCAST LIVE
Podcasty aktualnie triumfują swoją świetność, a my zapewnimy wam sesje podcastową na żywo! Wpadajcie, tematy na pewno będą bliskie waszym tęczowym sercom!
Samiec Beta Podcast LIVE
Godzina: 17:00 - 18:30
Miejsce: 100cznia Inside
Wstęp wolny
Kochane osoby, zapewne niektóre z nas miały tę (nie?)przyjemność korzystać z portali randkowych skierowanych do queerowej społeczności, szukając relacji romantycznych, pobieżnych jak i również znajomych. Gama uczuć i emocji jakich możemy dzięki nim uzyskać jest niezmiernie różnorodna, jeżeli jednak myślimy o dziwnych, niezrozumiałych, śmiesznych sytuacjach to jedna aplikacja wychodzi zdecydowanie przed szereg:

GRINDR
Tak, wiemy..., też poczuliśmy ten dreszcz emocji wymawiając tę nazwę. Ale jeżeli chcecie się skupić na pośmianiu się z sytuacji/wiadomości, wywołujących wspomniane wyżej uczucia, to trafiliście do dobrego miejsca. Przedstawiamy wam podcast Samiec Beta, tym razem w odsłonie na żywo!
Współprowadzący:
Mateusz Płocha i Szymon Żurawski wyruszają na poszukiwania prawdziwej męskości. Przedzierając się przez dżunglę pnączy z testosteronu starają się odnaleźć siebie, a przy okazji trochę się pośmiać.
A okazją do śmiania w tym przypadku będą wasze nietypowe, zaskakujące historie i screeny wiadomości z GRINDR’a, które możecie przesyłać na adres mailowy: samiecbetapodcast@gmail.com
Do zobaczenia na żywo!
Jeśli będziecie mieli siłę na kolejna porcję podcastowania zapraszamy na drugi seans:
Czułe Punkty Podcast Live
Godzina: 19:30 - 21:00
Miejsce: 100cznia Inside
Wstęp wolny

Organizatorzy zapraszają na wyjątkowe wydanie podcastu "Czułe Punkty" w wersji na żywo. Czułe Punkty to podcast o społeczeństwie, kulturze i emocjach - z dużą dozą feminizmu i ciekawości świata. Prowadzą go Magdalena Malińska i Marta Nowak - zawodowo managerka i dziennikarka, a prywatnie wielkie przyjaciółki.

Podczas tego spotkania usłyszycie wasze ulubione prowadzące razem z gościnią Patrycją Wonatowską - psycholożką, seksuolożką, terapeutką jak i współtwórczynią @sexpositiveinstitute oraz podcastu #seksozoficznie.
Dołączcie do naszego spotkania, aby być świadkiem tej rozmowy.

Więcej w wydarzeniu na Facebooku

Miejsce