PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zwiedzanie, zabawa, komunikacja - Gdańska Karta Turysty z nowymi atrakcjami

Zwiedzanie, zabawa, komunikacja - Gdańska Karta Turysty z nowymi atrakcjami
Czas epidemii powoli dobiega końca i warto zaplanować pobyt w Gdańsku. Pomoże w tym Gdańska Karta Turysty, która zapewnia bezpłatne wejście do 22 atrakcji oraz rabaty u aż 30 partnerów. 1 lipca pojawi się pakiet „Komunikacja Gdańsk” pozwalający na korzystanie z komunikacji miejskiej na terenie Gdańska.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Gdańska Karty Turysty
Gdańska Karty Turysty
mat. pras.

 

Podobnie jak wcześniej, KT będzie można kupić w pakietach: Zwiedzanie, Rodzina & Zabawa, Komunikacja „Trójmiasto”. Co ważne, 1 lipca pojawi się także pakiet „Komunikacja Gdańsk”, tańszy od pakietu „Trójmiasto” i pozwalający na korzystanie z komunikacji miejskiej na terenie Gdańska.

Nie ulegają zmianie wersje czasowe – wciąż są to popularne i lubiane: 24 h / 48 h / 72 h.

Łącznie Karta zapewni bezpłatne wejście do 22 atrakcji turystycznych oraz rabaty aż u 30 partnerów.

 

UWAGA!

W terminie 1-15 czerwca, Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie i Pakietem Rodzina & Zabawa w promocyjnych cenach - tj. karta normalna we wszystkich wersjach czasowych sprzedawana będzie w cenie karty ulgowej.

Do wyboru będą dwa wzory nośników (czyli plastikowej karty): standardowy („It’s nice to have in Gdańsk”) oraz edycja limitowana UEFA Finał Ligi Europy. Do każdej karty dołączona jest mapa z wykazem partnerów projektu oraz praktyczną kieszonką.

Na koniec warto dodać, że każdy z użytkowników może doładować swoją kartę usługą Fast Track i/lub Executive Lounge w Porcie Lotniczym Gdańsk (z rabatem 10%).

Aktualne i szczegółowe informacje na temat KT oraz dostępności poszczególnych atrakcji znajdziemy na: www.kartaturysty.visitgdansk.com.

Kartę można nabyć w każdym punkcie informacji Gdańskiej Organizacji Turystycznej, w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej oraz w wybranych hotelach partnerskich (Hotel Number One, Hotel Sadova, Hotel Grano Gdańsk, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Hotel Almond Gdańsk). Można też kartę zamówić on-line, nawet z dostawą do domu.

oprac. AU