PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

"Zostań w domu i..." pokaż jaki masz pomysł na naukę. KONKURS - nagrody czekają

"Zostań w domu i..." pokaż jaki masz pomysł na naukę. KONKURS - nagrody czekają
Jesteśmy w domach, nie wychodzimy, ale się też nie nudzimy. Jeśli jesteś uczniem, to coś dla Ciebie. Rusza konkurs, w ramach którego zachęcamy Was do podzielenia się z innymi Waszymi sposobami na naukę w tym trudnym czasie. Na propozycje czekamy na FB Miasta Gdańska do 2 kwietnia. Najciekawsze propozycje oczywiście zostaną nagrodzone.
zostanwdomu_nauka

 

KONKURS

Hej uczniowie! Od kilku (kilkunastu) dni zostajecie w domu, załatwiacie większość spraw przez telefon i internet, uczycie się online. I świetnie się składa! Rusza konkurs, w ramach którego zachęcamy Was do podzielenia się z innymi Waszymi sposobami na naukę w tym trudnym czasie, gdy musimy zostać w domach.

Na Wasze propozycje czekamy na profilu FB Miasta Gdańska.

W komentarzu pod tym wpisem pokażcie zdjęcia Waszych domowych stanowisk do nauki lub zaprezentujcie krótki filmik pokazujący Wasz szkolny dzień w domowej wersji!

Autorów dziesięciu najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy opaskami Garett Fit 7 Plus. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia do godz. 12:00.

Zwycięzcy o sposobie odebrania nagrody zostaną poinformowani w indywidualnych wiadomościach. 

WAŻNE

Pamiętajcie, wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na udostępnienie wizerunku oraz przekazanie materiałów filmowych i zdjęć, których autorem lub współautorem jest małoletni. 

zgoda rodziców lub opiekunów (14.55 KB) (nie jest wymagany odręczny podpis, wystarczy wpisać na dokumencie wszystkie wymagane dane).

Wypełnioną zgodę rodzice/opiekunowie muszą przesyłać drogą mailową na adres joanna.kubik@gdansk.gda.pl. 

 

      REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu z nagrodami "Zostań w domu i... pokaż jaki masz pomysł na naukę" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Urząd Miejski w Gdańsku.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na nagraniu filmu i pokazaniu go na profilu FB Miasta Gdańska.
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której film zostanie uznany za najbardziej kreatywny.
 7. Nagrodą w konkursie jest opaska sportowa Garett Fit 7 Plus.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca o sposobie odebrania nagrody zostanie poinformowany w indywidualnej wiadomości.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest w indywidualnej wiadomości potwierdzić otrzymanie informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie. 
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl