PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Śródmieście. Mieszkańcy zaproszeni do oceny wydatków Rady Dzielnicy ANKIETA

Śródmieście. Mieszkańcy zaproszeni do oceny wydatków Rady Dzielnicy ANKIETA
Początek nowego roku to czas intensywnych konsultacji społecznych, w większości gdańskich dzielnic, w sprawie tegorocznych budżetów Rad Dzielnic. Radni Śródmieścia, zanim zaplanują wydatki na ten rok, chcą poznać opinie mieszkańców w sprawie inwestycji i projektów społecznych zrealizowanych przez RD w 2020 roku.
Jak mieszkańcy Śródmieścia oceniają wydatki ich radnych dzielnicy?
Jak mieszkańcy Śródmieścia oceniają wydatki ich radnych dzielnicy?
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Niektóre Rady Dzielnic już zakończyły konsultacje budżetowe, niektóre dopiero się do nich przygotowują. Jednak zdecydowana ich większość rozpoczęła je wraz z nadejściem nowego roku. Radni Śródmieścia dodatkowo chcą poznać opinie i ocenę ich pracy, jaką wystawiają im mieszkańcy za ubiegły rok.

- Po raz pierwszy wprowadzamy ankietę online oceniającą wydatki roku 2020, która też pozwoli Państwu wskazać, jakie działania powinny być priorytetem Rady Dzielnicy w roku 2021. Osobiście bardzo mi zależy na twardych danych i konkretnych informacji - czego nasza dzielnica potrzebuje? Temat budżetu jest zawsze trudny, ale trudnych rozmów nie możemy omijać - zachęca Maksymilian Kieturakis, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Śródmieście.

Ankietę należy wypełnić elektronicznie do 24 stycznia br. Można ją znaleźć TUTAJ

Preferowana jest jej forma elektroniczna, ale w wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się wnioski papierowe, które należy złożyć do skrzynki w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Ogarna 29/30.

oprac. KGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl