• Start
  • Wiadomości
  • Potrzebne osoby do pracy przy pakowaniu i rozwożeniu leków

Potrzebne osoby do pracy przy pakowaniu i rozwożeniu leków

Polska Grupa Farmaceutyczna zwróciła się o pomoc w rozpropagowaniu apelu o poszukiwanie rąk do pracy przy pakowaniu i rozwożeniu leków. To także forma pomocy dla tych, którzy tracą pracę w innych branżach. Pracę można podjąć w całym kraju, w tym w Gdańsku.
( 18.03.2020 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
PGF szuka ludzi do pracy w Gdańsku w swoim centrum dystrybucyjnym w Kokoszkach. Potrzebne są osoby do pakowania...
PGF szuka ludzi do pracy w Gdańsku w swoim centrum dystrybucyjnym w Kokoszkach. Potrzebne są osoby do pakowania...
fot. potrzebujemyciebie.pl

 

Co chwilę ktoś wchodzi i pyta o jakąkolwiek pracę. Rozmowa ze sprzedawczynią w małym sklepie z pieczywem, w jednej z dzielnic Gdańska


Swój apel zarząd Polskiej Grupy Farmaceutycznej skierował m.in. do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz. Firma szuka rąk do pracy w całej Polsce, w tym w swoim centrum dystrybucyjnym zlokalizowanym na ul Rakietowej w gdańskich Kokoszkach.

W obliczu panującej sytuacji potrzebujemy każdych rąk do pracy na terenie całej Polski! Do głównych zadań osób, które zgłoszą się, żeby nas wesprzeć, będzie należało pakowanie leków, które jak najszybciej zostaną przetransportowane do miejsc, w których są potrzebne. Dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować, a nasi ochotnicy będą bohaterami dla milionów Polaków.

 

... i rozwożenia leków
... i rozwożenia leków
fot. potrzebujemyciebie.pl

 

Celem akcji jest także znalezienie rozwiązania dla tych, którzy właśnie stracili pracę w innych branżach. PGF jest jednym z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej. Ponad 20 proc. dostaw leków w kraju dociera do aptek i szpitali z ich magazynów. Każdego dnia firma przygotowuje 14 tysięcy dostaw do aptek i przewozi 25 tysięcy rodzajów leków. Jednocześnie PGF zapewnia, że dokłada starań, by firma była bezpiecznym miejscem pracy.

Panujący kryzys może doprowadzić do braku leków w szpitalach i aptekach, jednak działając razem możemy zmienić ten scenariusz! Mamy nadzieję, że zgłosi się wiele osób, które będą gotowe do udzielenia pomocy w dostarczaniu leków na czas.


Gastronomia, transport, turystyka - kryzys w tych branżach już jest, a dołączają kolejne - piszą do władz centralnych i samorządowych organizacje reprezentujące przedsiębiorców Pomorza, domagając się pilnych działań wspierających i chroniących przedsiębiorczość.

 

PGF w apelu, skierowanym m.in. do prezydent Gdańska, prosi o jego rozpowszechnienie - co niniejszym czynimy.

Wszyscy aplikujący o pracę powinni zapoznać się ze szczegółami oferty na stronie www.potrzebujemyciebie.pl