PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ogórkiem przez Gdańsk - kalendarz ścienny z archiwalnymi zdjęciami. Konkurs dla Czytelników

Ogórkiem przez Gdańsk - kalendarz ścienny z archiwalnymi zdjęciami. Konkurs dla Czytelników
"Ogórek" - to autobus, który woził mieszkańców Gdańska i turystów po mieście od lat 50. minionego wieku. "Ogórkiem przez Gdańsk" to kalendarz ścienny z czarno-białymi zdjęciami Zbigniewa Kosycarza. Dla naszych Czytelników mamy unikatowe kalendarze ze zdjęciami zabytkowego dziś autobusu. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
kalendarz ogorek

 

"Ogórek" to potoczna nazwa autobusu Jelcz, który był głównym środkiem lokomocji komunikacji miejskiej w wielu polskich miastach w latach 50.-80. XX wieku. Autobus ten stał się bohaterem unikatowego kalendarza ściennego "Ogórkiem przez Gdańsk" ze zdjęciami wybitnego gdańskiego fotoreportera Zbigniewa Kosycarza. 

Kalendarz to 12 kart + karta tytułowa, na których znajdują się zdjęcia z tytułowym "ogórkiem" w różnych dzielnicach Gdańska w codziennych sytuacjach lat 60-tych i 70-tych. Każde zdjęcie jest lakierowane, wydrukowane na papierze 300 g., format karty 500x500mm.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy kalendarz ścienny "Ogórkiem przez Gdańsk" ze zdjęciami Zbigniewa Kosycarza. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

"Ogórek" to autobus jakiej marki? 

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do soboty, 11 stycznia 2020 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: KALENDARZ. Zwycięzcy o sposobie odebrania kalendarza zostaną poinformowani drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

      REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "kalendarz ścienny "Gdańsk 6x6" ze zdjęciami Zbigniewa Kosycarza" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz KFP.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "KALENDARZ".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden kalendarz ścienny "Ogórkiem przez Gdańsk" ze zdjęciami Zbigniewa Kosycarza.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl