PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

#ODKRYWAMGDAŃSK - zostań turystą we własnym mieście i wygrywaj nagrody

#ODKRYWAMGDAŃSK - zostań turystą we własnym mieście i wygrywaj nagrody
Po wielu miesiącach lockdownu muzea i inne instytucje kultury nareszcie otwierają się na zwiedzających. To idealny czas, by wykorzystać przywilej bezpłatnych wstępów do obiektów TOP dostępny dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca - zwłaszcza, że można przy okazji wygrać ciekawe nagrody.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Turysta we własnym mieście ?!? Z Gdańską Kartą Mieszkańca to proste
Turysta we własnym mieście ?!? Z Gdańską Kartą Mieszkańca to proste
Fot. Piotr Wittman/www.gdansk.pl

 

Jeżeli przez ostatnie miesiące nie mogliście doczekać się wizyty w ulubionych miejscach w Gdańsku, to mamy dobrą wiadomość - one także na Was czekały! Po wielu tygodniach zamknięcia spowodowanych pandemią koronawirusa, gdańskie instytucje kultury i nauki ponownie otwierają swoje podwoje.

 

Zwiedzaj bezpłatnie i wygrywaj nagrody!

To doskonały moment, aby skorzystać z największego z przywilejów przysługujących użytkownikom Gdańskiej Karty Mieszkańca - bezpłatnych wejść raz w roku do obiektów TOP, czyli najważniejszych i najbardziej popularnych gdańskich obiektów. Tym bardziej, że do 30 września 2021 trwać będzie konkurs, w którym można zdobyć cenne nagrody.

Na liście TOP widnieje kilkanaście instytucji, m.in.: Gdański Ogród Zoologiczny, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej, Hevelianum, oddziały Muzeum Gdańska, oddziały Muzeum Narodowego... 

Szczegółowy zestaw TOP dostępny jest, gdy zjedziemy na sam dół strony głównej Jestem z Gdańska.

Zasady konkursu są bardzo proste. Zbieramy punkty “Odkrywam Gdańsk”, które przyznawane są za skorzystanie z bezpłatnych wejść z Kartą Mieszkańca i udział w wybranych wydarzeniach miejskich. Można je wymienić na nagrody rzeczowe (m.in.gra planszowa Visit Gdańsk, różne albumy książkowe o naszym mieście, smartband, skarpety z gdańskimi motywami). Na każdą z nagród trzeba “wydać” określoną liczbę punktów.

Uwaga! Liczba nagród jest ograniczona i będzie się zmieniać w ciągu trwania konkursu. 


Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ
, a aktualną listę nagród znajdziesz w zakładce Nagrody.

 

Gdańska Karta Mieszkańca - ma ją już ponad 215 tys. gdańszczanek i gdańszczan
Gdańska Karta Mieszkańca - ma ją już ponad 215 tys. gdańszczanek i gdańszczan
fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

 

Chcesz skorzystać? Dodaj pakiet mieszkańca 2021

Nie zapomnijcie tylko, aby odnowić swój pakiet Gdańskiej Karty Mieszkańca (zaktualizować na rok 2021, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście). To bajecznie proste i kosztuje symboliczną złotówkę. Komplet informacji znajdziecie na stronie internetowej Gdańskiej Karty Mieszkańca.

 

 
oprac. IB