PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
"Miłość jest wszystkim" - making of. Zobacz, film z planu zdjęciowego
"Miłość jest wszystkim" - making of. Zobacz, film z planu zdjęciowego
Niemal równy rok temu informowaliśmy naszych czytelników o tym, że w Gdańsku rozpoczął się plan zdjęciowy do komedii romantycznej “Miłość jest wszystkim”. Dokładnie rok i jeden dzień później mamy okazję zobaczyć, jak powstawały sceny z naszym miastem w tle.
W rolę św. Mikołaja wcielił się Olaf Lubaszenko
W rolę św. Mikołaja wcielił się Olaf Lubaszenko
Dominik Paszliński/gdansk.pl


- Jesteśmy właśnie w Gdańsku obok stadionu. Cała droga jest zamknięta, robimy inscenizację wypadku samochodowego - mówi Maciej Musiał, jeden z aktorów grających w filmie “Miłość jest wszystkim”.

Prócz Stadionu Energa Gdańsk zobaczymy w filmie kadry z Długiego Pobrzeża czy gdańskich uliczek. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że miasto wygląda na nich bosko… Kto ma wątpliwości, niech sam zobaczy!Premierę filmu zaplanowano na 26 listopada. Akcja tej komedii romantycznej dzieje się w Gdańsku, w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz.

- Nasz film „Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie – wyjaśnia Dorota Chamczyk, producent TVN. - To zupełnie nowa komedia świąteczna, ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść jak nie zwariować w święta i poddać się miłości.


Czytaj także: Damięcki, Lubaszenko, Długi Targ i Motława. Relacja z planu filmu „Miłość jest wszystkim”


Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze