PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Limitowana płyta Krystyny Stańko „Pociąg do piosenki” do wygrania u nas! KONKURS
Limitowana płyta Krystyny Stańko „Pociąg do piosenki” do wygrania u nas! KONKURS
„Pociąg do piosenki” to tytuł najnowszej płyty Krystyny Stańko. Znalazło się na niej 12 utworów, wykonanych przez artystkę z zespołem podczas koncertu w studiu Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna. Album ukazał się w limitowanym nakładzie, ale mamy dla naszych Czytelników pięć egzemplarzy! Aby wygrać płytę, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 29 marca.
Krysia Stańko z zespołem
Krystyna Stańko z zespołem
mat. prasowe
 
Krystyna Stańko to polska piosenkarka jazzowa, gitarzystka, autorka tekstów, wykładowca wokalistyki jazzowej i dziennikarka radiowa. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, a od kilkunastu lat pracuje jako wykładowca śpiewu w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nagrała 9 albumów, zarówno z muzyką autorską, jak i we współpracy z innymi twórcami.
 
Najnowsza płyta artystki zatytułowana „Pociąg do piosenki”, zawiera 12 utworów, które Stańko wykonała z zespołem podczas wrześniowego koncertu w studiu Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna. Razem z wokalistką zagrali wyśmienici młodzi muzycy: Arek Krawiel, Paul Rutschka, Mikołaj Stańko, Jan Gałach i Boris Mogilevski.
 
- Na płycie usłyszycie specjalnie przygotowany program złożony z moich autorskich piosenek, które wykonywałam kiedyś z żeńskim zespołem For Dee - mówi Krystyna Stańko.
 
 
Nowa płyta Krystyny Stańko zawiera materiał z koncertu, który artystka zagrała we wrześniu w Radiu Gdańsk
Nowa płyta Krystyny Stańko zawiera materiał z koncertu, który artystka zagrała we wrześniu w Radiu Gdańsk
mat. prasowe
 
Wśród nich znalazły się utwory z płyty „Kobiety” (1995), takie jak „100% Kobiety”, „Niegdysiejsza Awangarda”, „Oni” czy przebój „Sobie Sami”. Wszystkie dostały drugie życie - nowe aranżacje i świeże brzmienie. 
 
Partnerem płyty jest Pomorska Kolej Metropolitalna i Samorząd Województwa Pomorskiego.
 
-  Koncert i płytę dedykujemy mieszkańcom Pomorza, którzy już od 3 lat korzystają z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - mówi Tomasz Konopacki, rzecznik PKM.
 
 
 
Uwaga! Mamy dla naszych czytelników pięć egzemplarzy płyty „Pociąg do piosenki”. Aby otrzymać jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Wygrywa pięć pierwszych osób, które prześlą prawidłową odpowiedź.
 
Pytanie: Podaj tytuł dowolnej piosenki, która znalazła się na płycie „Pociąg do piosenki”.
 
Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do piąku, 29 marca, 2019 roku, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Pociąg do piosenki - konkurs. Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy drogą elektroniczną w dniu rozwiązania konkursu, tj. 29 marca. 
 
 
 
REGULAMIN KONKURSU
 
1. Organizatorem konkursu „Pociąg do piosenki - wygraj egzemplarz płyty” jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Radio Gdańsk S. A.
 
2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 
3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 
4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 
5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Pociąg do piosenki - konkurs.
 
6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 
7. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz płyty „Pociąg do piosenki”.
 
8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 
9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 
10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 
11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.
 
 
Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 
 

 

 

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl