PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Liga Mistrzów. Sprzedaż biletów na mecze Trefla - w pakiecie taniej

Liga Mistrzów. Sprzedaż biletów na mecze Trefla - w pakiecie taniej
Siatkarze Trefla po raz drugi w historii występują w elitarnej Lidze Mistrzów. Do tej pory rozegrali jeden mecz - na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Przed nimi następne. W sprzedaży są bilety na najbliższy, który odbędzie się 19 grudnia (środa). Dostępne są także karnety na trzy domowe spotkania Ligi Mistrzów gdańszczan, które zostały przygotowane w niższych cenach.
Klub dla swolich kibiców przygotował specjalną ofertę na trzy spotkania Ligi Mistrzów w Gdańsku
Klub dla swolich kibiców przygotował specjalną ofertę na trzy spotkania Ligi Mistrzów w Gdańsku
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


Terminarz Trefla Gdańsk w tegorocznej Lidze Mistrzów w meczach u siebie, czyli w Ergo Arenie, przedstawia się następująco:

19 grudnia (środa), godz. 18.00 - Berlin Recycling Volleys (Niemcy) 

16 stycznia (środa), godz. 18.00 - Greenyard Maaseik (Belgia)

14 lutego (czwartek), godz. 18.00 - PGE Skra Bełchatów 

Bilety na wszystkie trzy mecze są już dostępne na www.gdanskielwy.pl w cenach od 15 do 40 zł. Specjalna zniżka została przygotowana dla karnetowiczów. Osoby, które mają karnet na starcia Trefla Gdańsk w sezonie 2018/2019 PlusLigi, mogą skorzystać z 20 procent rabatu przy zakupie pojedynczych biletów na spotkania Ligi Mistrzów.

- Kibice, którzy karnet kupowali przez internet, ze zniżki mogą skorzystać zarówno logując się na swoje konto na www.gdanskielwy.pl, jak i w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE. Osoby, które karnet kupowały stacjonarnie, zniżkę mogą zrealizować tylko w kasie za okazaniem karnetu - wyjaśnia Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk. 


trefl bilety
Trefl


Dla wszystkich kibiców zostały przygotowane także specjalne karnety na trzy mecze Ligi Mistrzów. Ich ceny zaczynają się od 37 zł w przypadku miejsc ulgowych w strefie zielonej, a kończą na 99 zł w przypadku karnetu normalnego w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

- Oznacza to oszczędność w wysokości 21 złotych w porównaniu do zakupu pojedynczych wejściówek - mówi Gdowska. - Karnet na trzy mecze będzie można okazywać na telefonie lub odebrać go przed meczem z Berlin Recycling Volleys w formie plastikowej karty.


trefl karnety
brak autora


Bilety są dostępne na stronach www.gdanskielwy.pl oraz www.eventim.pl, a także można je kupować w punktach partnerskich: kasie Ergo Areny, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin - kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt z Kamilem Leśniewskim pod adresem k.lesniewski@sport.trefl.com.oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl