PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Lato z kryminałem. Zrób zdjęcie książce w wakacyjnej scenerii i przyślij na konkurs
Lato z kryminałem. Zrób zdjęcie książce w wakacyjnej scenerii i przyślij na konkurs
To jest specjalny konkurs dla wielbicieli kryminałów. Jeśli zawsze, nawet gdy wyjeżdżasz, masz go pod ręką, pochwal się, dokąd zawędrował z Tobą tym razem - weź udział w konkursie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku - „Książka kryminalna na wakacjach”. Do wygrania torba wypełniona książkami.
Jeśli jesteś miłośnikiem kryminałów i podczas urlopu zawsze masz książkę ze sobą: zrób jej zdjęcie i przyślij na konkurs. Do 31 sierpnia
Jeśli jesteś miłośnikiem kryminałów i podczas urlopu zawsze masz książkę ze sobą: zrób jej zdjęcie i przyślij na konkurs. Do 31 sierpnia
fot. Wojtek Jakubowski /KFP

 

Wakacje to wspaniały czas na relaks z książką. A lato, podróż i fotografia - to dla wielu zestaw idealny. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprasza więc miłośników literackich zbrodni na wakacjach do udziału w konkursie fotograficznym. 


Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego kryminału w wakacyjnej odsłonie, mogą to być również ebooki, i przysłać do 30 września (do godz. 23:59), w wersji cyfrowej (format JPG) wraz z Formularzem Zgłoszenia na adres: bibliotekaoliwska@wbpg.org.pl. W tytule maila należy podać nazwę konkursu – „Książka kryminalna na wakacjach”. 

Technika wykonania zdjęć jest dowolna, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach: można przysłać tylko trzy fotografie i każda z nich powinna być zapisana w formacie JPG (minimalna rozdzielczość 800 x 600; maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080 pixeli). Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. 

Wszystkie zdjęcia prawidłowo zgłoszone zostaną opublikowane w albumie konkursowym na profilu FB biblioteki, ale można wygrać też atrakcyjne nagrody.

 

Co można wygrać w konkursie?

Zdjęcia oceni jury w składzie: Aneta Liszniewska, Jolanta Świetlikowska, Leszek Łukasiuk. Jury wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają torby z książkami - będą to minimum trzy książki z gatunku: kryminał, sensacja, thriller. 

Nagrody wręczone zostaną zwycięzcom w październiku, podczas kolejnej odsłony festiwalu Afera Kryminalna 2019 lub w ciągu tygodnia po zakończeniu festiwalu (organizator skontaktuje się z laureatami w celu ustalenia terminu i sposobu przekazania nagrody). Afera Kryminalna 2019 odbędzie się w tym roku od 10 do 12 października.

Pytania dotyczące konkursu można kierować do Biblioteki Oliwskiej mailowo bądź telefonicznie: bibliotekaoliwska@wbpg.org.pl, tel. 58 552-03-83. 

Pełne informacje dostępne są w regulaminie.

CZYTAJ:

Czytanie nad morzem. Na gdańskich plażach książki czekają na czytelników - sprawdź gdzie

Biblioteki na plaży. Jak je znaleźć i jak z nich korzystać?

Jarosław Zalesiński, dyrektor WiMBP: “Książka jest miejscem spotkania” ROZMOWA

 

 

Anna Umięckawww.gdansk.planna.umiecka@gdansk.pl
Anna Umięcka - najnowsze
Anna Umięckawww.gdansk.planna.umiecka@gdansk.pl
Anna Umięcka - najnowsze