PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Koncerty polskich gwiazd na Placu Zebrań Ludowych od czerwca. Bilety dostępne od poniedziałku 

Koncerty polskich gwiazd na Placu Zebrań Ludowych od czerwca. Bilety dostępne od poniedziałku 
Agencja koncertowa Good Taste Production planuje zorganizować latem koncerty plenerowe na Placu Zebrań Ludowych. Od czerwca do sierpnia 2021 r. wystąpią m.in.: duety Kwiat Jabłoni i Karaś/Rogucki, zespoły Fisz Emade Tworzywo i Jazz Band Młynarski - Masecki a także sanah, Kasia Nosowska, Paweł Domagała. Bilety od 65 zł.
Wśród artystów, którzy pojawią się w Gdańsku, by zagrać w Letnich Brzmieniach będą m.in.: Kwiat Jabłoni, Mrozu, Kasia Nosowska i sanah. Bilety od 65 zł w sprzedaży od poniedziałku, 19 kwietnia
Wśród artystów, którzy pojawią się w Gdańsku, by zagrać w "Letnich Brzmieniach" będą m.in.: Kwiat Jabłoni, Mrozu, Kasia Nosowska i sanah. Bilety od 65 zł w sprzedaży od poniedziałku, 19 kwietnia
fot. mat. Good Taste Production
 

 

“Letnie Brzmienia” to ogólnopolski cykl koncertów organizowany przez agencję Good Taste Production w dziewięciu największych polskich miastach. 

Jeśli na przeszkodzie nie staną obostrzenia przeciwepidemiczne, w Gdańsku, od czerwca do sierpnia 2021 r., zagrają najbardziej utalentowani i doskonale znani fanom polscy artyści.

Wydarzenie ma rozpocząć się 26 czerwca występem zespołu Kwiat Jabłoni. Słuchacze pokochali ich już za pierwszą piosenkę. Klip z marca 2018 do "Dziś późno pójdę spać" osiągnął już ponad 27,5 mln wyświetleń na youtube, a akustyczny występ Kwiatu Jabłoni z udziałem Ralpha Kamińskiego pt. "Wodymidaj" z marca tego roku obejrzało na youtube ponad 10 mln widzów. 

Na lipiec organizatorzy zaplanowali aż osiem koncertów. Gdańsk odwiedzą: bluesowy tym razem Mrozu, wspaniała jak zawsze Nosowska, energetyczny zestaw Bitamina + Miętha + Vito Bambino, KRÓL zagra materiał ze swojej najnowszej płyty “Dziękuję”, a sanah - m.in. autorski numer, który okazał się największym przebojem minionego roku. Będzie też zawsze pozytywny Paweł Domagała i alternatywni Fisz Emade Tworzywo oraz BARANOVSKI - finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland. W sierpniu, podczas kolejnych czterech muzycznych wydarzeń, posłuchamy Jazz Bandu Młynarski - Masecki, Kuby Badacha interpretującego piosenki Andrzeja Zauchy, zespołu LemON z Igorem Herbutem oraz duetu Karaś/Rogucki.

 

 

Tkwiąc od tygodni w lockdownie trudno nam sobie wyobrazić, że możemy znów stać pod sceną i podziwiać na żywo ulubionych wykonawców, ale organizatorzy są dobrej myśli. Zapewniają, że cechuje ich “kontrolowany optymizm”.

- Rozważamy wszelkie scenariusze, mamy opracowane różne plany “od a do z” - zdradza Magda Krzanowska z Good Taste Production. - Obserwujemy na bieżąco sytuację i tak jak w ubiegłym roku - będziemy się stosować do wszelkich zaleceń epidemiologicznych.

Latem ubiegłego roku agencji udało się przygotować kilkadziesiąt koncertów plenerowych w Poznaniu i Wrocławiu. Słuchacze musieli zachować dystans społeczny - na terenie koncertu wyrysowano pasy wyznaczające przestrzeń, po której mogli poruszać się uczestnicy, rozlokowano stacje dezynfekcji rąk, obowiązywały maseczki. Ale chętnych nie brakowało. W tym roku koncerty zaplanowano w dziewięciu miastach.

- Bardzo wszyscy tęsknimy, i organizatorzy, i artyści do występów na żywo - mówi Magda Krzanowska.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12. Dzieci do szóstego roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie.

Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach Facebookowych. 

Partnerami w organizacji gdańskich wydarzeń koncertowych jest Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Więcej na www.letniebrzmienia.pl i www.goodtaste.pl

Bilety oraz karnety dostępne na www.eventim.pl/letniebrzmienia.

 

Program koncertów w Gdańsku

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda, Gdańsk

 • 26 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni - koncert promujący album “Mogło być nic”
 • 4 lipca 2021 - MROZU
 • 9 lipca 2021 - Nosowska
 • 11 lipca 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino
 • 16 lipca 2021 - KRÓL
 • 17 lipca 2021 - sanah
 • 24 lipca 2021 - Paweł Domagała
 • 30 lipca 2021 - Fisz Emade Tworzywo
 • 31 lipca 2021 – BARANOVSKI
 • 1 sierpnia 2021 – Jazz Band Młynarski - Masecki
 • 6 sierpnia 2021 - Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
 • 7 sierpnia 2021 - LemON
 • 13 sierpnia 2021 – KARAŚ/ROGUCKIAnna Umięckawww.gdansk.planna.umiecka@gdansk.pl
Anna Umięcka - najnowsze
Anna Umięckawww.gdansk.planna.umiecka@gdansk.pl
Anna Umięcka - najnowsze