PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

„Kibice na stadionie” - Lechia rozpoczyna akcję i zaprasza fanów do wsparcia

„Kibice na stadionie” - Lechia rozpoczyna akcję i zaprasza fanów do wsparcia
W piątek, 29 maja, rozgrywki ligowe wznawia piłkarska ekstraklasa. Piłkarze Lechii swój pierwszy mecz po ponad dwumiesięcznej przerwie zagrają w niedzielę, 31 maja, na Stadionie Energa Gdańsk z Arką Gdynia. Na trybunach nie będzie kibiców, ale mogą pojawić się wizerunki fanów. Zakup do środy, 27 maja, gwarantuje ich obecność na derbach Trójmiasta.
Kibiców na Stadionie Energa Gdańsk na razie nie będzie. Mogą się za to pojawić ich wydrukowane wizerunki
Kibiców na Stadionie Energa Gdańsk na razie nie będzie. Mogą się za to pojawić ich wydrukowane wizerunki
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

 

Pomysł jest taki: kibice wpłacają 75 zł i wysyłają swoje zdjęcia, klub wykona wizerunki fanów na płytach PCV i ustawi je na trybunie Stadionu Energa Gdańsk podczas meczu.  

- Od wielu kibiców otrzymujemy sygnały, że chcą wesprzeć klub. Z drugiej strony zawodnicy potwierdzają w wywiadach, że gra bez kibiców różni się od normalnej rywalizacji. Postanowiliśmy połączyć potrzeby kibiców i piłkarzy. Jeszcze przed meczem derbowym każdy może przesłać nam swoje zdjęcie, a my zadbamy o to, aby wygodnie zasiadł na stadionie i mógł oglądać wszystkie mecze do końca obecnego sezonu. Dla naszych kibiców przewidzieliśmy miejsca na trybunie żółtej. Podobnie jak w przypadku wirtualnych biletów liczymy, że kibice dopiszą i pojawią się licznie na stadionie, jak na derby Trójmiasta przystało - mówi Arkadiusz Bruliński, dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu Lechii Gdańsk.

Pierwszą akcją w czasie pandemii, w którą gdański klub zaangażował kibiców Lechii było #zapełniamystadion. Sprzedano ponad 6500 wirtualnych biletów.

„Kibice na stadionie” to drugie tego typu przedsięwzięcie. Tym razem Lechia postanowiła wypełnić Stadion Energa Gdańsk wizerunkami kibiców. Dzięki temu fani oprócz „obecności” na stadionie będą mogli wesprzeć klub finansowo.

W ostatni weekend maja wznowione zostaną rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wszystkie spotkania będą odbywały się bez udziału publiczności. Lechia już teraz na trybunach chce umieścić wizerunki kibiców. 

 

lechia kibice

 

Zgłoszenia można przesyłać tylko on-line, przez stronę internetową Lechii Gdańsk. Zakup do środy, 27 maja, gwarantuje kibicom obecność na derbach Trójmiasta. Zamówienia złożone po tym terminie takiej gwarancji już nie dają. Koszt udziału w akcji to 75 zł.

Zdjęcia powinny przedstawiać postać na jednolitym, najlepiej białym tle. Kibic powinien patrzeć prosto w obiektyw, jak np. na zdjęciu paszportowym - uśmiechy i śmieszne miny mile widziane!

Postaci będą drukowane od pasa w górę.

Pliki powinny mieć format jpg, tiff lub pdf. Optymalna rozdzielczość zdjęcia wynosi 12 megapikseli (4240x2824) - to jakość normalna dla większości nowszych aparatów telefonicznych.

 

Dzięki solidnemu wykonaniu wizerunków kibiców na płycie PCV każdy chętny po zakończeniu sezonu będzie mógł zabrać swoją podobiznę do domu. 

 

Zgłoszenie w 4 krokach:

1. Zaloguj się w systemie biletowym Lechii 

2. Wybierz produkt: KIBICE NA STADIONIE

3. Zrealizuj płatność

4. Prześlij zdjęcie i potwierdź zgodę na wykorzystanie wizerunku twarzy

 

Jak uzupełnić zdjęcie w 5 krokach:

1. Zaloguj się na swój profil

2. Kliknij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu strony

3. Wybierz TWOJE KONTO

4. Na nowo otwartej stronie kliknij OPCJE i wybierz EDYTUJ DANE

5. W sekcji DANE UŻYTKOWNIKA wgraj swoje zdjęcie z pliku (zgodnie z wytycznymi przedstawionymi na stronie)

 

Stadion Energa Gdańsk z nową murawą. Jako pierwsi zagrają na niej piłkarze Lechii i Arki

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl