PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gdański Ośrodek Sportu zachęca aktywnych do korzystania z nowej aplikacji Sport Gdańsk

Gdański Ośrodek Sportu zachęca aktywnych do korzystania z nowej aplikacji Sport Gdańsk
Gdański Ośrodek Sportu ma nową propozycję dla osób aktywnych. Zachęca do pobrania swojej aplikacji pod nazwą Sport Gdańsk. Dzięki niej na bieżąco można śledzić ofertę sportową Miasta, a także realizować treningi.
Aplikacja Sport Gdańsk to nowe ułatwienie dla aktywnych
Aplikacja Sport Gdańsk to nowe ułatwienie dla aktywnych

 

Gdański Ośrodek Sportu, którego misją jest organizowanie aktywności sportowej i rekreacji w mieście, przygotował duże ułatwienie dla osób aktywnie uprawiających sport. To aplikacja Sport Gdańsk. Ma ona wiele zastosowań, a jednocześnie jest łatwa w obsłudze i bardzo intuicyjna.

GOS adresuje nowe narzędzie do różnych grup. Wśród mieszkańców są zarówno zawodowi sportowcy, jaki i osoby okazjonalnie uprawiających sport, są dzieci i młodzież, ale też seniorzy. Każdy z nich teraz, dzięki aplikacji Sport Gdańsk, będzie miała pełny przegląd i dostęp do wszystkich imprez GOS.

„Apka” ułatwia i skraca proces rejestracji do różnych organizowanych przez Ośrodek imprez. Od teraz zapisanie się do Gdańsk Maratonu, Triathlonu Gdańsk, Biegu Westerplatte czy innych zawodów, jak chociażby Cross Duathlon czy #RUNGDN, to zaledwie kilka szybkich kliknięć na smartfonie innym urządzeniu mobilnym.

Użytkownicy aplikacji Sport Gdańsk mogą też liczyć na dodatkową motywację do aktywności fizycznej. Program zawiera opcję wirtualnych wyzwań. „Challenge” będą skonstruowane w ten sposób, żeby mógł je podjąć każdy, bez względu na formę, dopasowując je do swojej aktualnej predyspozycji. Nie zabraknie także upominków dla uczestników tych wyzwań.

GOS jest organizatorem wielu popularnych sportowych imprez. Nz. uczestniczki Cross Duathlon Gdańsk
GOS jest organizatorem wielu popularnych sportowych imprez. Nz. uczestniczki Cross Duathlon Gdańsk
źródło: GOS


Aplikacja Sport Gdańsk to także błyskawiczny dostęp do informacji, dotyczących tego, co proponuje GOS w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku. Jest również poręczny kalendarz wydarzeń, który pomoże zaplanować swoją cotygodniową aktywność sportową.

SportGdańsk jest jedną z pierwszych tego typu aplikacji w Polsce, umożliwiającą zarówno mieszkańcom miasta jak i odwiedzającym je osobom w prosty, szybki sposób zaznajomić się z ofertą sportową i rekreacyjną dużej metropolii.

Aplikacja dostępna jest zarówno na Google Play jak i App Store.

 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl