PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gdański Ośrodek Sportu. Pływalnie miejskie na Chełmie i Oruni ponownie otwarte

Gdański Ośrodek Sportu. Pływalnie miejskie na Chełmie i Oruni ponownie otwarte
Gdański Ośrodek Sportu otwiera zamknięte dwa tygodnie temu dwie gdańskie pływalnie na Oruni i na Chełmie. Przywrócona została norma biologiczna w wodzie prysznicowej i teraz obiekty te wznowiły funkcjonowanie zgodnie z normalnym harmonogramem.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Dwie gdańskie pływalnie zapraszają ponownie miłośników aktywności
Dwie gdańskie pływalnie zapraszają ponownie miłośników aktywności
mat. GOS


Na początku października Gdański Ośrodek Sportu, który zarządza pływalniami w Gdańsku, zmuszony był zamknąć dwie miejskie pływalnie na Oruni, zlokalizowana przy Szkole CKUiZ nr 2 przy ul. Smoleńskiej 6/8 i na Chełmie, przy ul. Chałubińskiego. Powodem tej decyzji było stwierdzenie w systemie instalacji wody ciepłej (woda prysznicowa) przekroczenia normy mikrobiologicznej. Decyzja ta była podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników.

Gdański Ośrodek Sportu przystąpił do usuwania problemu i teraz poinformował, że zamknięte wcześniej dwie gdańskie pływalnie zostały znowu otwarte. GOS zapewnia, że woda w obu basenach na powrót spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest zdatna do użytku. Obie pływalnie powróciły do funkcjonowania w normalnym trybie.

Wcześniej nabywcy karnetów zostali poinformowani, że data ważności wykupionych karnetów będzie wydłużona o okres zamknięcia pływalni.

Więcej informacji o korzystaniu z obiektów na stronie gdańskich pływalni.

 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl