FuckUp Night, Geek Girls Carrots i inne atrakcje. Zapisz się na Tydzień Przedsiębiorczości!

Od 14 do 20 listopada Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter organizuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Trwają zapisy! - W tym roku większość wydarzeń jest bezpłatna, ale liczba miejsc dość ograniczona - zaznacza Sara Miotk, koordynatorka imprezy.

FuckUp Night, Geek Girls Carrots i inne atrakcje. Zapisz się na Tydzień Przedsiębiorczości!
A
A
data publikacji: 07 listopada 2016 r.

Zielono mi: wnętrze gdańskiego inkubatora. Można obmyślać przyszły biznes w miłych warunkach
Zielono mi: wnętrze gdańskiego inkubatora. Można obmyślać przyszły biznes w miłych warunkach
Inkubator Starter.

Na pewno współczesnemu biznesowi nie można odmówić fantazji, jeśli chodzi o nazewnictwo: FuckUp Nights, BeZee, GeekGirlsCarrots. Jeśli młodzi ludzie robią interesy z taką samą dozą fantazji, z jaką nazywają imprezy i grupy, to można być spokojnym o gdański small biznes.  

Wydarzenia, o których piszemy, odbędą się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizowanego w dniach 14-20 listopada przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Jego uczestnicy poznają odpowiedź na pytania: Czy warto rozwijać biznes w Chinach? Jak media społecznościowe wpływają na sprzedaż? Jakie są trendy w edukacji?

W programie: prelekcje ekspertów, spotkania fanów nowych technologii czy konferencja BeZee dla nauczycieli, poświęcona nauczaniu w świecie nowoczesnych technologii. 
Zapisy na wydarzenia na stronie: www.stp.inkubatorstarter.pl.

– Gdański Inkubator już po raz piąty będzie partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W zeszłym roku mieliśmy tu ponad 1000 osób. W tym roku większość wydarzeń jest bezpłatna, ale liczba miejsc dość ograniczona - zaznacza Sara Miotk, koordynatorka imprezy.


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w gdańskim Starterze (ul. Lęborska 3B) otworzy networkingowe śniadanie biznesowe “Creative Morning”, na którym Michał Krzywiak, założyciel EnterChina odpowie o chińskim rynku, a Mikołaj Małaczyński, Prezes Zarządu Legimi.pl, zdradzi, jak wkroczyć z firmą na tenże rynek. Tego samego dnia, podczas popołudniowego spotkania Creative People/Creative Ideas agencja marketingowa Beeffective podpowie, jak umiejętnie sprzedawać produkty online.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się także druga edycja międzynarodowej konferencji BeZee, podczas której eksperci opowiedzą o tym, jak w dobie Internetu i smartfonów skupić uwagę ucznia na nauce i sprawić, aby stała się ona dla młodych ludzi pasją a nie nudnym obowiązkiem. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności.

- W gronie prelegentów BeZee znajdą się finaliści prestiżowej nagrody Global Teacher Prize - zapowiada Kinga Kuczyńska, koordynatorka BeZee. - Odbędą się także bezpłatne warsztaty dla nauczycieli, które pomogą wprowadzić nowe technologie oraz metody do szkolnych zajęć.

W ramach projektu In Business młodzież z Gdańska pozna bliżej wyzwania współczesnego przedsiębiorcy, dzięki warsztatom opartym na symulacjach biznesowych.


Ponadto, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędą się:

  • 15 listopada konferencja AnalyticsConf organizowana przez Starter i Microsoft
  • 16 listopada - spotkanie z Geek Girls Carrots, czyli kobiety z branży IT
  • 18 listopada - spotkanie zatytułowane (dosyć nieparlamentarnie) FuckUp Nights, podczas którego zaproszeni goście opowiedzą o... swoich biznesowych porażkach

Zobacz także: Wygraj zaproszenie na BeZee!

Więcej: www.stp.inkubatorstarter.pl.

Więcej o BeZee: www.bezee.pl.oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl
oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl